Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

slider

Asansörlü taşımacılık kapsamında eşyalarınız güvenle ve hızlı bir şekilde taşınabilmektedir. Bekiroğlu nakliyat olarak İstanbul ve Gebze başta olmak üzere geniş bir bölgede hizmet sunuyoruz. Bölgede en çok tercih edilen firmamız, gelen tüm talepleri en kısa sürede ve asansörlü taşımacılık farkı ile sağlamaktadır. Bekiroğlu nakliyat ile asansörlü taşıma sisteminde yenilenen özel çözümler sağlanır. Asansörlerimiz eşyalarınızı güvenli bir şekilde yerine ulaştırır. Firma olarak son sistem teknolojide geliştirilen asansörleri kullanıyoruz. Bu nedenle asansörlü makinelerimiz eşya kırılma derdine son veriyor.

İstanbul’da Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Bekiroğlu nakliyat beyaz eşyalarınıza zarar vermeden, kırmadan, maddi değeri ne olursa olsun güven içinde yeni adresine ulaştıracaktır. İstanbul’un tüm ilçelerine özel hizmet veren ve eşya taşımacılığında sizleri pişman etmeyecek olan süreçler Bekiroğlu nakliyat garantisinde sağlanır. Asansörlü taşımacılık fiyatları, eşyaların kapasitesine ve taşınacak mesafeye göre değişir. Tüm çalışanlarımız evinizde bulunan eşyaların için nakliye bedelini yerinde hizmet garantisi ile belirler. Mesafe arasındaki uzunluğa göre sizlere özel fiyat hazırlanır.

Kalite Ve Güven

İstanbul’da yüksek katlı binalar için özel çözümler sunulmaktadır. Tüm bu hizmetlerde kalite ve güven birinci önceliğimizdir. Yüksek konutların hızla kurulmaya başlandığı son dönemlerde ihtiyacınız olan sistemi size sağlayan Bekiroğlu nakliyat her eşya için özenle hizmet vermektedir. Son dönemde asansörlü taşıma konutlar için olmazsa olmaz isteklerdendir. Eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden güven verici hizmetleri almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri Bekiroğlu Nakliyat

Sadece eşya nakliyesi değil, eşya depolama hizmetleri için de Bekiroğlu nakliyat firmamızdan destek alabilirsiniz. Yük taşıma kapasitesi yüksek olan asansörlerimiz ile kolay eşya taşıma yöntemleri sunulur. Asansörlü taşıma işlemlerini yapmak için uzun yıllar hizmet veren kadromuz size yardımcı olacaktır. Konutlarda 50 kata kadar çıkacak olan yüksek binalar için özel çözümler sunulur. Her ürüne dikkat ederek hizmet veren personellerimiz sizi memnun edecektir.

Call Now Button