Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Aslanbey Nakliyat

Nakliyat sektöründe hizmet veren Aslanbey evden eve nakliyat firması, tüm ürün modellerini talep edilen adreslerden almaktadır. Kocaeli’nin her ilçesine sevkiyat desteği sunan firma, ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşyaları güvenli bir şekilde nakliye etmektedir. Ayrıca 7/24 hizmet veren Aslanbey evden eve nakliyat, şehirlerarası taşımacılık noktasında da görev almaktadır. Özellikle de bireyler en çok şüphe duydukları noktalardan biri olan ürünlere zarar gelme endişesi, firmanın profesyonel ekipleri tarafından çözülmektedir. Zira taşınması planlanan tüm eşyalar dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Bu sayede de yolculuk sırasında çarpılmadan veya sürtülmeden dolayı eşyalara zarar gelmesi engellenmektedir. Bekiröğlu nakliyat firması, sadece doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmış olan yöntemler ile hizmet vermektedir.

Zengin Araç Modelleri

 Aslanbey evden eve nakliyat firması, her eşyaya özel olarak araç tahsis desteği sağlamaktadır. Ağır yükler, kurumsal şirket ürünleri ve ofis malzemeleri fiziksel olarak farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle de taşıma sırasında uygun araçlara yerleştirilmesi gerekir. Aslanbey evden eve nakliyat firması ise, kapalı ve açık kamyonet, tır ve asansörlü araç modelleri sayesinde her yük modeline özel çözümler üretmektedir. Ayrıca söz konusu bu araçların tamamı sigortalıdır. Bu sayede alınan önlemlere rağmen yaşanacak olan kazalar nedeniyle oluşan zararlar, ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır. Firmanın asansörlü araçları da, dar ve küçük binalara özel olarak dizayn edilmiştir. Asansör sistemi sayesinde tüm ürünler pratik bir şekilde adreslere çıkarılmakta ve kat sayısı ne kadar yüksek olursa olsun, bina içerisi kullanılmamaktadır. Aslanbey evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere de önceden gelmekte ve eşyaları sevkiyata hazır bir hale getirmektedir.

 

Aslanbey Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Firma ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Taşımacılık maliyetleri birçok kişinin gözünü korkutmaktadır. Özellikle de şehirlerarası nakliyatlar yüksek fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Aslanbey evden eve nakliyat firması ise, müşterilerine özel avantajlı teklifler sunmaktadır. Depolama, parça yük ve ofis taşımacılığı hizmetleri piyasa şartlarına göre daha ucuza verilmektedir. Ayrıca montaj, paketleme gibi işlemler için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Aslanbey evden eve nakliyat firmasının tüm araçları ekonomik yakıt tüketimi özelliğine sahiptir. Bu sayede de proje de maliyetleri düşürülmekte ve bu düşüş müşterinin cebine yansıtılmaktadır. Kullanılmayan eşyalar için de depolama imkânı sunan firma, söz konusu hizmeti de makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir.

Parça Yük Taşımacılığı

 Hacimsel olarak küçük ve az sayıda olan eşyalar için koca bir kamyonet tutmak oldukça maliyetleridir. Aslanbey evden eve nakliyat firması ise, bu gibi durumlarda parça yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Parça yüklerin tamamı adreslerden toplanmakta ve depolama alanlarına getirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button