Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Başiskale Nakliyat

 

 

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Başiskale evden eve nakliyat firması, yaşanan tüm sorunlara etkin çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Evlerde, ofisler ve şirketlerde kullanılan eşyalar sadece bilimsel yöntemler ile işlem görmektedir. Alanında uzman personeller ile hizmet veren firma, montaj, paketleme veya araca yükleme gibi uygulama metotlarını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Başiskale evden eve nakliyat firması, Kocaeli ve İstanbul çevresi tüm illere sevkiyatlar düzenlemektedir. Ayrıca söz verilen zaman dilimlerinde adreslere ulaşılmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Firma ekipleri, ürünleri inceledikten sonra uygun araç modeline karar vermektedir. Bu araçlar sayesinde taşıma işlemlerinin güvenliği arttırılmakla birlikte, işlem süresi de kısaltılmaktadır. Başiskale evden eve nakliyat firmasının personelleri ise, eşyaların yeni yaşam alanına götürülmesi noktasında alınması gereken önlemleri de göz önün de bulundurmaktadır.

Ürün Yükleme Yöntemleri

 Bir eşya, ne kadar iyi paketlenirse paketlensin yanlış bir şekilde araca yüklendiği taktirde zarar görmesi kaçınılmazdır. Ayrıca her eşya fiziki özelliklerine göre gruplara ayrılmaktadır. Bu sayede de yolculuk sırasında iki ürünün birbirine zarar vermesi önlenmektedir. Başiskale evden eve nakliyat ekipleri, paketleme işlemlerini tamamladıktan sonra yükleme metotları geliştirmektedir. Proje kullanılan araçların eşyalara uygun bir şekilde seçilmiş olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Yükleme işlemleri ise, yeni yaşam alanının planına göre gerçekleştirilmektedir. Örneğin salon takımları ve mobilyalar tek bir seferde götürülüp hemen montaj edilmektedir. Bu sayede de yeni adreslerde karışıklık yaşanması engellenmektedir. Başiskale evden eve nakliyat ekipleri, ürün sahiplerin8in bilgisi dışında olan hiçbir işlemi de gerçekleştirmemektedir.

 

Araç Modelleri ve Hizmet Branşları

 Firmanın bünyesinde akla gelen tüm araç modelleri bulunmaktadır. Kapalı veya açık kasa kamyonlar, tırlar ve hafif ticari taşıtlar, ürünlerin kontrollü bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Özellikle de nakliyat işlemleri sırasında alınan önlemlere rağmen oluşacak kazalar için de ekspertiz desteği sunulmaktadır. Başiskale evden eve nakliyat firması, hem araçlarını, hem de eşyaları sigortalamaktadır. Parça yük taşımacılığı, banka ve ağır yük taşımacılığı gibi branşlarda boy gösteren firma, kurumsal şirketlere özel olarak da sevkiyat düzenlemektedir. Başiskale evden eve nakliyat firması, müşterini memnun etmek için montaj desteği de sunmaktadır. Örneğin yeni adreslere çıkarılan dolaplar tekrar kurulmakta ve bu işlem için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

 

Başiskale Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Başiskale evden eve nakliyat firması ekipleri ürün modellerini inceledikten sonra bir fiyat listesi çıkarmaktadır. Bu liste müşterilerin onayına sunulmakta ve ardından işlemlere başlanmaktadır. Nakliyat fiyatları, bireylerin gözünü her zaman korkutmaktadır. Ancak firma sayesinde bu korkular yenilmekte ve makul rakamlar ile taşımacılık ihtiyaçları karşılanmaktadır. Başiskale evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve aynı gün içerisinde adresinize ekiplerin gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button