Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova evden eve nakliyat bölgesinde sorunsuzca eşya taşımak sanıldığı kadar kolay değildir. Büyük ya da küçük ebatlı eşyalara zarar vermeden eski yerlerinden alıp, yeni yerlerine ulaştırmak deneyim ve tecrübe istemektedir. Bu konuda her türlü donanıma sahip olan bekiroğlu nakliyat bünyesinde bulunan eğitimli teknik ekibi sayesinde istenilen süreler içerinde taşınmaları gerçekleştirmektedir.  Araç ve taşımayı yapacak olan kişileri aramaya, koli ayarlamaya ve eşya toplamaya son vermekte olan bekiroğlu nakliyat uzun zamanlar öncesinde birçok kişinin hayalinde olan nakliye hizmetini sunmaktadır. Çıkan tayinler yüzünden eşya toplamaktan ve yeniden sermekten usanmış olan kişiler şimdilerde bekiroğlu nakliyat ile gerekli anlaşmayı sağlamakta olup, kendileri herhangi bir şeye ellemeden aynı gün içerinde diledikleri adreslere eşyaları ulaştırılmaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere zamanımızı hediye eden bekiroğlu nakliyat kendini geliştirmek ve daha iyi olabilmek adına teknoloji ile uyumlu olarak hizmetlerini güncellemektedir. Sektöre her geçen gün bir yeni bir kolaylık dâhil olmakta ve taşınmaları kolaylaştırdığı gibi zamandan da tasarruf sağlamakta olup, buda bekiroğlu nakliyat a olan talepleri artırmaktadır. Eşyaları gerekli özeni gösteren ve kendi eşyalarıymış gibi muamele yapmakta olan elemanlar güler yüzlü ve güvenilir oluşları sayesinde eşya sahiplerinin akıllarında her hangi bir soru işareti kalmamaktadır. Tercih edilen araçlarda bakımlı ve yeni model araçlar olup, seyahat sırasında hiçbir sıkıntı yaşanmaması adına aracı kullanacak olan kişiden aracın bakımlarına kadar her ayrıntıya dikkat edilmektedir.

Yapılan depolama ve parça eşya taşımaları da büyük talep görmekte olup, kargo ya da farklı şekillerde oldukça masraflı olacak olan gönderimler bekiroğlu sayesinde oldukça makul fiyatlara gelmektedir. Depolama hizmetinde de eşyalar yine aynı şekilde özenle toparlanarak evden alınmakta olup, muhafaza edilecekleri alanlara götürülerek belirli şekillerde dizilmekte ve düzenli olarak kontrolleri yapılmaktadır. Bu alanlarda görevli olan güvenlik elemanları da bulunmakta olup, bu sayede eşyalar depolar içerinde ne kadar dururlarsa dursunlar hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır.  Bu hizmetler karşılığında vermiş oldukları fiyat teklifleri ve ödeme şekilleri her bütçeye uygun şekilde olan bekiroğlu nakliyat çok daha uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Call Now Button