Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Darıca Evden Eve Nakliyat

Bekiroğlu Darıca Evden eve nakliyat olarak Eşyalarınız taşınma öncesi uygun ambalaj ve paketleme malzemeleri ile ambalajlanması gerçekleştirilir, De-monte olması gereken tüm mobilyalar sökülerek yeni adresiniz de kurulumu montajı gerçekleştirilir.  Aynı şekilde beyaz eşyalarınızın tesisat bağlantıları yapılmaktadır.

Darıca evden eve taşımacılık için eşya hacmine göre uygun evden eve nakliyat araçlarımız mevcut olup  arzu edildiği takdir de modüler asansör kurulumu  da yapılmaktadır.

Kendi bünyemizde sabit elemanlarımızla sigortalı sözleşmeli sorunsuz bir nakliyat süreci yaşamanız için gereken tüm profesyonel tedbirler alınmaktadır.

 

 

Darıca evden eve nakliyat konusunda; zaman ilerledikçe birçok işi firmalar üstlendi ve bu işler de sorunsuzca ve daha kaliteli şekillerde halledilir hale geldi. Temizlik sektörü, nakliye sektörü gibi birçok sektörde kullanılmakta olan teknoloji harikası sistemler ve bu konuda deneyimli kişiler sayesinde bizler hiçbir çaba göstermeden işlerimiz halledilmektedir. Özellikle de Darıca evden eve nakliyat hizmetleri sunmakta olan bekiroğlu nakliyat, taşıma işlemini daha hızlı şekilde halleden sistemleri kullanmaktadır. Bu sistemler sırasında ilk sıralarda yer almakta olan asansör sistemi binaların dış cephelerine kurulmakta olup, tüm eşyalar apartmanların hangi katına olursa olsun kısa sürelerde taşınmaktadır. Bu sistem sayesinde firma çalışanları da daha az yorulmakta olup, bu sayede daha güler yüzlü ve pozitif olarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

Eski yıllardaki taşınmalar dan oldukça uzakta olan nakliye sektörü, firmaları arayan ev ya da iş yeri sahiplerinin vermiş olduğu adreslere yönlendirilmekte olan ekip mekânlarda ufak çaplı bir araştırma yapmakta olup, sonrasında gerekli olan tüm ekipmanları hazırlayarak işe koyulmaktadırlar. Ülkemizin her alanına yapılan taşınmalarda eşya sahipleri hiçbir stres yaşamamakta olup, kendileri işlerinin başındayken ya da tatildeyken eşyaları firma tarafından yeni adreslerine taşınmaktadır. Zor bir süreç olan taşınmalar artık maddi ve manevi olarak hiçbir şekilde taşınacak olan kişilere sıkıntı yaşatmamaktadır. Zamanları kısa olan ve hemen taşınmaları gereken kişiler Darıca evden eve nakliyat firması olan bekiroğlu nakliyat ile irtibata geçtikten sonra yalnızca bir gün içerinde yeni adreslerine ulaşmaktadırlar.

Ev ya da iş yeri eşyalarını taşımanın yanı sıra depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri de sunmakta olan Darıca evden eve nakliyat firması olan bekiroğlu, araçları bakımlı ve temiz araçlar olup, seyahat sırasında eşya sahiplerine hiçbir sıkıntı yaşatmamaktadır. Büyük ödemeler yapılarak almış olduğumuz eşyalarımızın çizik ve kırılma gibi can sıkıcı olumsuzluklar yaşamaması adına seçeceğimiz nakliye firmasına dikkat etmemiz gerekmektedir.

Müşteri memnuniyetine önem veren ve prensip olarak müşteri memnuniyetini kendisine hedef belirlemiş olan nakliye firması ile çalışarak maddi ve manevi olumsuzluklardan kurtulabiliriz. Bekiroğlu nakliyat ı hemen arayarak gerekli iletişimleri kurmalı ve eşyalarımızı deneyimli ekibe teslim edebilirsiniz.

Call Now Button