Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Derince Evden Eve Nakliyat

 

Nakliyat sektörü, bireyler tarafından her zaman sıkıntılı bir sektör olarak bilinmektedir. Taşıma işlemleri sırasında ürünlere zarar verilmesi ve maddi kayıplar yaşanması genel sorunlardır. Ancak Derince evden eve nakliyat firması, her işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de uygulama aşamalarında sorun yaşanması söz konusu değildir. Firma tüm eşya veya yük modelleri için hem araç, hem de ekip desteği sunmaktadır. Derince evden eve nakliyat, talep edilen adreslere ise maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Böylece taşıma işlemlerinin çok kısa bir sürede tamamlanması sağlanmaktadır. Bekiroğlu nakliyat firması, Kocaeli’nin tüm beldelerine de hizmet vermekle beraber, parça yük taşımacılığı noktasında da destek sağlamaktadır.

 

Profesyonel Ekipler

 

Bekiroğlu nakliyat firması bünyesinde hizmet veren tüm personeller alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca her personellerin belirli bir dalı bulunmaktadır. Örneğin montaj işlemleri, mobilya uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yanlış yapılan işlemlerden dolayı ürünlere zarar gelme ihtimali ortadan kaldırılmaktadır. Derince evden eve nakliyat ekipleri, başlangıç olarak eşyaları paketlemekte ve teker teker kontrollerden geçirmektedir. Yükleme sırasında da ürünlerin fiziki özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca yeni yaşam alanına getiren parçalar, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde montaj edilmektedir. Derince evden eve nakliyat ekipleri, parça yük, ofis, depo ve ağır yük taşımacılığı noktasında da 7/24 destek sağlamaktadır. Depolama hizmetleri ise, belirlenen kriterler doğrultusunda verilmektedir. Firma personelleri tüm eşyaları raf sistemlerine yerleştirmektedir.

 

Araç Modelleri

 

Nakliyat projelerinde kullanılan araçların sağlam ve dayanıklı olması, işlemlerinde daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Derince evden eve nakliyat araçları ise, bahsi geçen tanıma uygun bir şekilde üretilmekle beraber, maksimum bir şekilde de ürün güvenliği sağlamaktadır. Özellikle de ağır yük taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan tır modellerinin tamamı kapalı kasalara sahiptir. Kurumsal şirketlerin maddi açıdan pahalı olan yükleri de, söz konusu tırlar ile taşınmaktadır. Derince evden eve nakliyat gece, gündüz tüm zaman dilimlerinde araç desteği sağlamaktadır. Acil durumlar için her zaman boşta bir kamyon bekletilmektedir. Teknolojik özelliklerden biri olan asansör sistemleri, Bekiroğlu nakliyat firmasının araçlarında bulunmaktadır. Küçük binalara ise, bu sistem sayesinde girilmesine gerek kalmadan tüm eşyalar istenilen katlara çıkarılmaktadır.

 

Bekiroğlu Nakliyat Fiyatları

 

Firma, müşteri memnuniyetine önem verdiği için fiyat noktasında da farklı teklifler sunmaktadır. Derince evden eve nakliyat fiyatları eşya sayısına ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firma tarafından verilen tüm hizmetler, piyasada ki diğer nakliyat şirketlerine göre daha ekonomik rakamlara tekabül etmektedir. Sizde hemen Derince evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve ekiplerinizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Call Now Button