Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Derince Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda; sizlerin yerine işlerinizi başkalarının yapması inanılmaz mutluluk verir. Özellikle de zamanlarının büyük kısmını işlerinde geçiren kişiler kalan ufacık zamanlarını dahi kendilerine ya da ailelerine ayırarak kaliteli zamanlar geçirmek için uğraşmaktadırlar. Farklı nedenlerden kaynaklı olarak yapılması gereken taşınmalar fiziksel ve psikolojik olarak yorgunluk yaşatmaktadır. Bu görevi üstlenen  bekiroğlu nakliyat taşınacak olan kişiler işlerinin başındayken ya da farklı şehirlere iş için ya da tatil için gitmiş olduklarında özenle taşımaları gerçekleştirmektedirler.  Eşyaların paketlenmesinde kullanılmakta olan ambalaj ve koliler de eşyaların zarar görmemesi adına tek kullanımlık ürünlerden tercih edilmekte olup, bu sayede ambalajlar eşyaları istenilen ölçüde koruyarak kırılıp, çizilmelerini engellemektedirler.

Ülkenin hangi bölgesine olursa olsun ulaştırılmakta olan ev ve iş yeri eşyaları deneyimli firma ekipleri tarafından toparlanmakta olup, yeni adreslerinde yeni yerlerine bırakılmaktadırlar. Firma elamanları arasında bulunan mobilya eğitimine sahip kişiler eşya sahiplerini ekstra masraflarda kurtararak kurulum ve montaj gerektiren tüm eşyaları özenle sökmekte olup, sonrasında yeni adreslerinde yeni yerlerine kurmaktadırlar. Bu durum bekiroğlu nakliyat a olan talepleri de artırmakta olup, müşteri memnuniyetini düşünen ve onların menfaatine çalışmaktadır.

Beklenilenin üzerinde hizmetler sunan Derince evden eve nakliyat firması olan bekiroğlu nakliyat çalışanları eşyaların her birini kendi eşyaları gibi benimsemekte olup toparlanma sürecinden taşınma ve yeni yerlerine yerleştirilmelerine kadar olan süreçte büyük dikkatle çalışmaktadırlar.

Fiyatlarını sunulan hizmete oranla oldukça ekonomik tutmakta olan bekiroğlu nakliyat, sunmuş olduğu farklı ödeme seçenekleriyle de müşterilerini memnun etmektedirler. Makul fiyatlara bu özel hizmete sahip olan kişiler memnuniyetlerini çevrelerindeki kişilerle de paylaşmakta olup, herkesin kendi çabaları ile yapacakları taşınmaları bırakarak gereksiz stres ve yorgunluk yaşamadan işi uzmanına bırakmaları gerektiğini savunmaktadırlar.