Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Bir evden başka bir eve taşınmak özen gerektiren ve zahmetli bir iştir. Taşınma işlemini daha kolay bir şekilde atlatabilmek için evden eve nakliyat konusunda birtakım tavsiyelerde bulunacağız. Bekiroğlu nakliyat firması ülkenin birçok yerine olduğu gibi Darıca bölgesine de  evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sizlere vereceğimiz evden eve nakliyat tavsiyeleri ile evinizden stressiz bir şekilde rahatça taşıyabilirsiniz.

Nakliyat Firmalarını Araştırarak Seçim Yapın

Evden eve nakliyat konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta iyi bir firma araştırması yapmaktır. Piyasada birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Bu firmalar içerisinde en iyi nakliyat firmasının hangisi olduğu ile ilgili fikir edinmek için firma hakkında bilgi toplamak gerekir. Nakliyat firması seçimi yapılmadan önce mutlaka nakliye işleminin her aşamasının nasıl gerçekleşeceğini sorarak aldığınız cevaplara göre bir karar vermeniz gerekmektedir. Sizin için en doğru firmayı seçtikten sonra yapmanız gereken ilk iş ise nakliyat sözleşmesi yaparak kendinizi garanti altına almanızdır.

Taşınmadan Önce Nakliye Firmasına Bilgi Verin

Evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirecek firmaya eşyalarınız, eski eviniz ve yeni eviniz hakkında ki bütün bilgileri önceden bildirmeniz gerekir. Bu durum hem nakliyat işlemini gerçekleştirecek firma için hem de sizin için avantaj olacaktır. Firma eşyalarınızın sayısını bilirse nakliye günü taşınacak eşya miktarına göre araç gönderecektir. Ayrıca eski evinizin ve yeni evinizin kaçıncı katta olduğu, binanın önüne kamyonun yanaşması için yer olup olmadığı gibi özellikleri de belirtmeniz gerekmektedir. Bazı nakliyat firmaları kendilerine eksik bilgi verildiğinde bu durumu kendi lehlerine çevirerek nakliyenin planladıklarından daha zor ve uzun sürdüğünü belirterek fazladan para istemektedirler. Nakliyat firması, taşınmanızla ilgili her türlü detayı önceden bilirse sonradan ekstra para almak için bahane üretmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button