Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Eve Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler

Ev değiştirmek çoğu zaman güzel bir fikir olarak düşünülse de taşınma sırasında oluşabilecek aksilikler strese neden olmaktadır. Farklı bir şehre taşınmanın bir çok zahmeti olabileceği gibi çoğu zaman aynı şehirde başka eve taşınırken de bir takım sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Taşınma öncesi yapılacakları iyi bir şekilde planlayarak yapmak taşınma anında kötü sürprizler ile karşılaşmamızı da önleyecektir. Sorunsuz ve rahat bir şekilde taşınma işleminizi tamamlamanıza yardımcı olmak için yapmanız gerekenlerden kısaca bahsettik.

Taşınmadan İki Hafta Önce Yapılması Gerekenler

Evden eve nakliyat işlemi gerçekleşmeden en az iki hafta önce hazırlıklara başlamak gerekmektedir. Özellikle şehir dışında bir eve taşınacak olanlar mutlaka zamanı iyi ayarlamaları gerekmektedir. Her şeyi son ana bırakmak yapılacak işlerin yetişmemesine yol açabilmektedir. Taşınma işlemini gerçekleştirecek nakliye firmasını da önceden belirlemeniz oldukça yararınıza olacaktır. Nakliye firması ile taşınma gününe yakın bir zamanda anlaşmak istediğiniz de, belirlediğiniz gün firma başka müşteriler ile anlaşmış olabilir. Firma ile fiyat konusunu da önceden belirlemeniz yararınıza olacaktır. Hasarsız bir taşınma yaşayabilmek için ise kesinlikle Bekiroğlu nakliyat gibi iyi bir nakliyat firması ile anlaşmanız gerekmektedir. En önemlisi ise nakliye firması ile mutlaka nakliyat sözleşmesi yapmanızdır. Aksi takdir de firma tarafından yarı yolda bırakılabilirsiniz.

Taşınmadan Önce ki Son Hafta Yapılması Gerekenler

Taşınacağınız güne bir hafta kala yapılacakların bir çoğunu hazırlamış ve tamamlamış olmalısınız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için çok özel eşyalar dışında ki bütün eşyalarınızın paketlenmesini nakliye firmasının çalışanlarına bırakmanız gerekmektedir. Firma çalışanları hem bu konuda daha deneyimli hem de kendi paketleme yaptığınız eşyalardan sorumlu değildir. Taşınma işlemi gerçekleşmeden önce yapmanız gereken en önemli adımlardan biri ise yeni taşınacağınız eve eşyaları nasıl yerleştireceğinizi belirlemektir. Bu adım sizin yeni eve gelen eşyalarınızın daha çabuk bir şekilde yerleştirilmesini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button