Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Gölcük Nakliyat

 

Taşıma sırasında pek çok eşya zarar görmekte ve maddi kayıplar yaşanmaktadır. Bu nedenle de bireyler firmalara karşı ön yargı beslemektedir. Ancak kurumsal bir hizmet sunan Gölcük evden eve nakliyat firması, tüm eşyaların profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Ayrıca geliştirilen bilimsel çözüm yöntemleri sayesinde de projeler kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Firma Kocaeli başta olmak üzere, İstanbul ve Yalova gibi yakın illere de sevkiyatlar düzenlemektedir. Özellikle de eşyaların önceden incelenmesi için adreslere ekipler yönlendirilmektedir. Bu sayede projeye uygun bir biçimde ambalajlama ve yükleme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Gölcük evden eve nakliyat firması, müşterilerine sigortalı taşımacılık imkanı da sunmaktadır. Yolculuk sırasında karşılaşılan kazalar sonucu yaşanan maddi kayıplar, sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

 

Montaj Ve Paketleme Desteği

 

Gölcük evden eve nakliyat ekipleri, günümüz kalitesi ile üretilmiş olan ambalajlarla paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerin tüm yüzeyleri en az iki kat olacak bir şekilde sarılmaktadır. Yükleme sırasında da söz konusu paketlerin birbirine temas etmesi engellenmektedir. Ayrıca Gölcük evden eve nakliyat firması, montaj ve paketleme desteği için de herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yeni yaşam alanına götürülen ürünler, profesyonel ekipler tarafından uygun olan alanlara yerleştirilmektedir. Dolaplar ve masalar ise, personeller tarafından montaj edilmektedir. Ayrıca ambalajlardan çıkarılan eşyaların tamamı müşterilerin onayına sunulmakta ve herhangi bir zarar gelmediği kanıtlanmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

 

Evlerde veya ofislerde kullanılan eşyalar, büyük ve ağır yapılara sahiptir. Bu nedenle de insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak orantısız bir şekilde kullanılan bu güç eşyaların deformasyona uğramasına sebep olmaktadır. Gölcük evden eve nakliyat firması da, bu sorunların yaşanmaması için asansörlü taşımacılık desteği sunmaktadır. Tüm ürünler kamyonların arkasında bulunan sepetlere yerleştirilmekte ve istenilen katlara kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Ayrıca sistem sayesinde merdiven boşluklarından çıkarılmaya çalışılan ürünlerin düşme ve darbe alma riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Bekiroğlu nakliyat araçlarının tamamında asansör sistemi bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar düzenli bir şekilde rutin kontrollerden geçirilmektedir.

 

Şehirlerarası Nakliyat

 

Bekiroğlu nakliyat firması, 81 ile özel olarak taşımacılık desteği sağlamaktadır. Firmanın güçlü alt yapısı ve uzman personelleri, iş hacminin arttırılmasını sağlamaktadır. Özellikle de taşımacılık fiyatları noktasında da müşterilerini memnun eden Bekiroğlu nakliyat, tüm hizmetlerini ekonomik rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Ağır yük, parça yük ve kurumsal taşımacılık noktasında da boy gösteren Gölcük evden eve nakliyat firması, bölgenin tüm cadde ve sokaklarına teknik destek sağlamaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde kullanılan tırların birçoğunda eko0nomik yakıt tüketim özelliği bulunmaktadır. Bu sayede de müşterilerden talep edilen tutarlar oldukça düşük rakamlara tekabül gelmektedir. Sizde hemen Gölcük evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button