Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda çözüm odaklı hizmet anlayışımız tüm hızıyla devam etmektedir. Toplu konutlarda sıklıkla yaşanan taşınma sorunları için Göztepe evden eve nakliyat çözümlerini kısa sürede sunuyoruz. Bekiroğlu nakliyat garantisinde düzenli ve acele etmeden, kolileri kontrol ederek iş yapan personellerle hizmet veren firmayız.

Nakliyede Pişman Olmayacağınız Hizmet

Eşyaların durumları ve kalitesine uygun araç sınıfını tedarik eden, konut eşyalarını büyük özen içinde yeni adresine teslim eden, eşyalarınıza da asla zarar vermemek koşulu ile bu sorunu sorunsuz yürüten firma durumundayız. Eşyaların çok iyi şekilde taşınması için gerekli olan her türlü özen uygulamaktayız.

Boş Araç Sayısı Fazla Olan Nakliye

Müşterisini memnun edecek yapıda boş araç sayısına sahip firmayız. Giyimden elektroniğe her eşya için kısa sürede araç temin ederiz. Evden eve nakliye denildiği zaman akla ilk gelen firmayız. Sadece Anadolu yakası değil Avrupa yakası , kocaeli, gebze, izmit  ve çevresine de özel hizmet sağlıyoruz. Evden eve nakliyat kapsamında müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde gerçekleştiren tek ve en işlevsel firmayız.  Müşterilerimiz aldığı nakliye hizmetinden memnun kalmaktadır.

Nakliyede En iyi Hizmet Garantisi

Eşya lojistiğinde, yurtiçi ve yurt dışında sizi pişman etmeyecek kadar garantili hizmetler sağlamaktayız. Şehir içi nakliye için en iyi kalite ve uygun fiyat politikası ile sağlamaktayız.  Göztepe ve diğer ilçelerde ihtiyacınız olan evden eve nakliyat ve diğer taşıma işlemleriniz için bizimle görüşebilirsiniz.

Call Now Button