Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Hakkımızda

Hakkımızda

Bekiroğlu Nakliyat 1996 Bekiroğlu Nakliyat ismi ile faaliyete geçmiştir. 1996 yılından itibaren kocaeli merkezli olarak; izmit, gebze, darıca, derince, körfez ilçeleri başta olmak üzere şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat, ofis taşıma, ve depolama  hizmeti vermektedir. Gerekli durumlarda asansörlü olarak taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.  Gebze, İstanbul anadolu yakası ve İzmit te şubeleri bulunmaktadır.

Bünyesinde 3 adet kapalı kasa kamyon, 2 adet yine kapalı kasa kamyonet bulunmaktadır. Bünyesinde ise
15 personel barındırmaktadır. Şehiriçi ve Şehirlerarası nakliye hizmeti için gerekli olan belgelere sahiptir. Sadece evden eve nakliyat hizmeti ile ev müşterilerine değil, ofis taşıma hizmeti ile kurumsal firmalara da hizmet vermektedir.

Evini değiştirmek isteyenler aynı şehir de farklı bir eve taşınmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle yeni evine taşınmak isteyenlere verdiğimiz bu hizmet bütün bir şehri kapsamaktadır.

Evden eve nakliyat, fabrika taşımacılığı, piyano, çelik kasa gibi taşımacılıkları içerisinde alan şehir içi taşımacılığında bizler 20 seneyi aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Sıkı gayretli ve disiplinli çalışan personelimizle beraber işimize 4 elle sarılır sizleri mağdur ve mahcup etmeden iş yaparız.

Bekiroğlu Nakliyat müşterilerinin en iyi şekilde hizmet görmesi için elinden gelen gayreti sergilemektedir. Hızlı ve disiplinli hizmet anlayışı içermekteyiz.

Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması nakliye firmamızın da günün koşullarında hizmet verebilmesi adına teknoloji ve araç parkına yeni yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı hedeflemiş bununla birlikte personel eğitimine önem vererek , talep edilen nakliyat hizmetinin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamıştır.

Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak , taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

Şehir içi nakliyat bütün nakliyat firmaları tarafından verilen büyüyen bir hizmet ağıdır, özellikle yaz aylarında büyük bir yoğunluk meydana gelmektedir. Bundan dolayı teknik ekibimizi buna hazırlıklı tutarız. En iyilerin hizmet aldığı en iyi nakliyat firması ile iyi günlerde görüşmek dileğiyle…

Call Now Button