Telefon

0216 317 04 65

Telefon

0532 328 41 18

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Gebze Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Bekiroğlu Evden Eve Nakliyat

Evini değiştirmek isteyenler aynı şehir de farklı bir eve taşınmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle yeni evine taşınmak isteyenlere verdiğimiz bu hizmet bütün bir şehri kapsamaktadır.

Evden eve nakliyat, fabrika taşımacılığı, piyano, çelik kasa gibi taşımacılıkları içerisinde alan şehir içi taşımacılığında bizler 20 seneyi aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Sıkı gayretli ve disiplinli çalışan personelimizle beraber işimize 4 elle sarılır sizleri mağdur ve mahcup etmeden iş yaparız.

Bekiroğlu Nakliyat müşterilerinin en iyi şekilde hizmet görmesi için elinden gelen gayreti sergilemektedir. Hızlı ve disiplinli hizmet anlayışı içermekteyiz.

Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması nakliye firmamızın da günün koşullarında hizmet verebilmesi adına teknoloji ve araç parkına yeni yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı hedeflemiş bununla birlikte personel eğitimine önem vererek , talep edilen nakliyat hizmetinin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamıştır.

Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak , taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

Şehir içi nakliyat bütün nakliyat firmaları tarafından verilen büyüyen bir hizmet ağıdır, özellikle yaz aylarında büyük bir yoğunluk meydana gelmektedir. Bundan dolayı teknik ekibimizi buna hazırlıklı tutarız. En iyilerin hizmet aldığı en iyi nakliyat firması ile iyi günlerde görüşmek dileğiyle…