Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

İzmit Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

Bireylerin her zaman ihtiyaç duyduğu taşımacılık hizmetleri, Bekiroğlu nakliyat firması tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Başta ev eşyası olmak üzere, ofis, şirket ve benzeri alanlarda kullanılan tüm ürün modelleri firma tarafından istenilen adreslere götürülmektedir. Özellikle de maddi açıdan bir hayli pahalı olan fabrika yükleri için de farklı çözüm üretilmektedir. İzmit evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde ekip yönlendirmektedir. Adreslere ulaşan ekipler, taşınması planlanan ürünleri dikkatli bir şekilde incelemekte ve projeye uygun olan bir araç modeli belirlemektedir. Ayrıca uygulama noktasında herhangi bir sorun yaşanmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. İzmit evden eve nakliyat firması, taşıma güvenliğini de maksimum bir şekilde sağlamakta ve ürünlerin fiziki özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Montaj Ve Paketleme Desteği

 

Bekiroğlu nakliyat firması, taşınması planlanan ürün modellerinin zarar görmemesi için kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Paketleme sırasında tüm eşyaların yüzeyleri kapatılmakta ve dışardan gelen darbelere karşı korunması sağlanmaktadır. Firma söz konusu ürünlerin yeni yaşam alanına getirildikten sonra kurulum işlemlerine başlamaktadır. İzmit evden eve nakliyat ekipleri, montaj işlemlerini müşterilerinin istekleri üzerine uygun alanlarda gerçekleştirmektedir. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde ise, elektronik cihazlar dikkatli bir şekilde yerleştirilmekte ve uzman bilişim uzmanları tarafından montaj edilmektedir. İzmit evden eve nakliyat firması bünyesinde hizmet veren tüm personeller mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu nedenle de uygulama aşamasında hiçbir ürüne zarar verilmemektedir.

 

Bekiroğlu Nakliyat Hizmetleri

 

Bekiroğlu nakliyat firması, ofis taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve şehirlerarası eşya taşımacılığı gibi birçok alan da hizmet vermektedir. Şuanda kadar pek çok projede görev almış olan söz konusu firma, engin bir tecrübe ve bilgiye sahiptir. İzmit evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Özellikle de ekonomik fiyatları ile rakiplerinin bir adım önüne geçen Bekiroğlu nakliyat, İstanbul, Kocaeli ve yakın ilçelere de sevkiyatlar düzenlemektedir. Firma depolama noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Nakliyat hizmetlerinin tamamında ürün güvenliği ön planda tutulmaktadır.

 

İzmit Evden Eve Nakliyat Araçları

 

İzmit evden eve nakliyat firması, projelerinde tır ve kamyon gibi depolama alanı geniş olan araçları kullanmaktadır. Bu araçların tamamında asansör sistemi bulunmakta ve tüm yükler pratik bir şekilde indirilip bindirilmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi ve yolculuk sırasında birbirine sürtmemesi için kasa içerisinde sabitleme aparatları bulunmaktadır. İzmit evden eve nakliyat firması, parça yük taşımacılığı hizmetlerinde de uluslararası kalite standartlarında üretilmiş olan tır modellerini tercih etmektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde ürün analiz hizmetinden faydalanabilir ve nakliyat ücretleri noktasında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button