Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

İzmit Evden Eve Nakliyat

En zor ve en stresli iştir ev taşımak. Ama iş ya da hayat şartları gereği, mecburen taşınmak gerekmektedir. İnsanın düşünürken bile nefesinin daraldığı bu durum, gerçeğe dönüşünce ne kadar meşakkatli oluyor siz düşünün. Ev bul, temizle, sonra eşyalarını topla, paketle, taşıması için kamyon bul, işçi bul, fiyatta anlaş, sende onlarla beraber taşı, sonra yeni eve indir, kolileri boşalt, evi yerleştir, vs. Tüm bunlar sıra sıra devam eder. İşin sonunda, hem beden hem beyin yorulur. Kişi günlerce toparlanamaz. Fakat artık sadece bu iş ile ilgilenen izmit evden eve nakliyat firması olan bekiroğlu nakliyat kuruldu.

TAŞINMAK SORUN OLMAKTAN ÇIKSIN

Üzerimizdeki tüm yükleri alarak, taşımanın o kadar da zor ve yorucu olmadığını ispatladı. Sektörün sunduğu imkân ve kolaylıklar sayesinde, fazladan paranız da cebinizde kalıyor. Eşyalarınız kırılıp dökülmeden, kusursuz bir şekilde taşınıyor. Alanında uzman, yetenekli ve düzenli kişilerden oluşan personelleri var. Durum şu ki, eşyalarınızı, güvenle ustalarına teslim edebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetinde sunulan bu büyük kolaylık sayesinde, hem sektör, hem de ev sahibi mutlu oluyor.

PROFESYONEL NAKLİYAT HİZMETİ

Siz sadece taşınmak için evi buluyorsunuz. Gerisini firmamız sizin yerinize hallediyor. Taşınma talebinizin ardından, ekspertiz elemanları evinize yönlendirilir. Evinizde kısa bir keşif yapılır, eşyalarınızın azlığı yada çokluğuna göre size fiyat belirtilir. Bir gün önceden eşyalarınıza araç hazırlanır, bakımı yapılır ve ertesi gün sizin istediğiniz saatte tüm ekip tam olarak hazır bir şekilde evinize gelir. Eşyalarınız dikkatlice paketlenir, kamyona yerleştirilir. Yeni evinize gelindiğinde, aynı düzen ve dikkat içinde, eşyalar, sizin istediğiniz odalara yerleştirilir, monte edilmesi gereken eşyaların yerleri hazırsa, montajı yapılır, tertemiz bir işin sonunda anahtar teslimi yapılır. Sizin yorulduğunuz tek yer, sadece eşyaların yerini göstermek olur.

ANAHTAR TESLİM NAKLİYAT

Yapmanız gereken karar vermektir. Yeni eviniz hazırsa, taşınmak küçücük bir teferruat olur. Sizin için izmit evden eve nakliyat firması olan bekiroğlu  çalışanları, tüm yetenekleri ile eşyalarınızı paketler, taşır, yerleştirir ve size anahtar teslimi yapar. Garantili ve sigortalı bir taşınma işlemi ile kısa sürede evinize yerleşir, yeni hayatınızın tadını çıkarırsanız. Hem maddi hem manevi olarak büyük bir kolaylık ve rahatlık yaşamış olursunuz.