Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Category Archives: Kategori 2

tuzla evden eve nakliyat 05323284118

3 Temmuz 2019 Kategori 2 0

tuzla evden eve nakliyat tuzla nakliyat tuzla nakliye tuzla eşya depolama tuzla öfis taşıma

Tuzla Evden Eve

evden eve nakliyat tuzlaTuzla Evden Eve Nakliyat firmamızın sizlere vermiş olduğumuz hizmetler arasında evden eve taşımacılık, tekstil nakliyesi, eşya depolama, paketleme ambalajlama, fabrika taşıma, ofis taşıma ve piyano taşıma gibi hizmetler yer almaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş olan firmamız, deneyimli personelimiz ve geniş filomuzla her zaman işini titizlikle yapmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden nakliyesine kadar, Tuzla Evden Eve Nakliyat tüm aşamalarda bu titizlik hep devam etmektedir. Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması hizmetinde gerektiğinde asansörlü nakliye araçlarımızda kullanılmaktadır. 13. Kata kadar ulaşan asansörle ile nakliye hizmeti daha da kolaylaşmaktadır. Tuzla Merkezi Eşya Depolama Hizmetleri Sizleri Bekliyor “Kendinize yer açın” Tuzla Eşya Depolama, Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetinde ilk önce ön çalışma yapılarak ekspertiz çalışması yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda size yapılacak nakliyat hizmeti ücreti ve taşıma planı hakkında detaylı bilgi verilir.

tepeören evden eve nakliyat 02163170465

3 Temmuz 2019 Kategori 2 0

tepeören evden eve nakliyat

şehiriçi şehirler arası taşımada lider firma

tepeören nakliyat

evimizi ya da iş ofislerimizi eşyaları taşınması işlemidir. Günümüzde bu işlemi yapan çok tuzlaevdenevenakliyatfazla şirket ya da kurum vardır. Bu şirketler şehir içi ya da şehirler arası şeklinde çalışmaktadırlar. Bu firmalar fiyatlarına göre sıralanabilirler. Anadolu yakası nakliyat ücretleri ayrıca bu şirketlerin güvenilirlikleri oldukça önemlidir. Güvenilir olmayan şirketler eşyalarımızın zamanında teslim edilmesi ya da eşyalarımıza zarar verilmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Bundan dolayı taşıma yaptıracağımız şirketin güvenilirliği oldukça önemlidir. Ayrıca bu şirketlerin günümüz teknolojisine uygun malzeme kullanmaları da oldukça önemlidir. Eşyalar üst katlara taşınması işlemi binalar içinde bulunan eşya asansörlerle yapılır ancak bazı binalarda bu asansörler bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda son yıllarda yaygınlaşan vinçle eşya yerleştirme yapılmaktadır.

Yapmış olduğumuz tüm taşımacılık işlemlerinin ardından müşterimiz taşıtmış olduğu eşyaları kontrol ederek teslim almaktadır. Teslimat sırasında var ise tarafımızdan kaynaklı problemler en kısa sürede çözülmektedir.

Aslanbey Nakliyat

10 Aralık 2018 Kategori 2 0
Aslanbey Nakliyat

Nakliyat sektöründe hizmet veren Aslanbey evden eve nakliyat firması, tüm ürün modellerini talep edilen adreslerden almaktadır. Kocaeli’nin her ilçesine sevkiyat desteği sunan firma, ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşyaları güvenli bir şekilde nakliye etmektedir. Ayrıca 7/24 hizmet veren Aslanbey evden eve nakliyat, şehirlerarası taşımacılık noktasında da görev almaktadır. Özellikle de bireyler en çok şüphe duydukları noktalardan biri olan ürünlere zarar gelme endişesi, firmanın profesyonel ekipleri tarafından çözülmektedir. Zira taşınması planlanan tüm eşyalar dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Bu sayede de yolculuk sırasında çarpılmadan veya sürtülmeden dolayı eşyalara zarar gelmesi engellenmektedir. Bekiröğlu nakliyat firması, sadece doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmış olan yöntemler ile hizmet vermektedir.

Zengin Araç Modelleri

 Aslanbey evden eve nakliyat firması, her eşyaya özel olarak araç tahsis desteği sağlamaktadır. Ağır yükler, kurumsal şirket ürünleri ve ofis malzemeleri fiziksel olarak farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle de taşıma sırasında uygun araçlara yerleştirilmesi gerekir. Aslanbey evden eve nakliyat firması ise, kapalı ve açık kamyonet, tır ve asansörlü araç modelleri sayesinde her yük modeline özel çözümler üretmektedir. Ayrıca söz konusu bu araçların tamamı sigortalıdır. Bu sayede alınan önlemlere rağmen yaşanacak olan kazalar nedeniyle oluşan zararlar, ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır. Firmanın asansörlü araçları da, dar ve küçük binalara özel olarak dizayn edilmiştir. Asansör sistemi sayesinde tüm ürünler pratik bir şekilde adreslere çıkarılmakta ve kat sayısı ne kadar yüksek olursa olsun, bina içerisi kullanılmamaktadır. Aslanbey evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere de önceden gelmekte ve eşyaları sevkiyata hazır bir hale getirmektedir.

 

Aslanbey Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Firma ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Taşımacılık maliyetleri birçok kişinin gözünü korkutmaktadır. Özellikle de şehirlerarası nakliyatlar yüksek fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Aslanbey evden eve nakliyat firması ise, müşterilerine özel avantajlı teklifler sunmaktadır. Depolama, parça yük ve ofis taşımacılığı hizmetleri piyasa şartlarına göre daha ucuza verilmektedir. Ayrıca montaj, paketleme gibi işlemler için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Aslanbey evden eve nakliyat firmasının tüm araçları ekonomik yakıt tüketimi özelliğine sahiptir. Bu sayede de proje de maliyetleri düşürülmekte ve bu düşüş müşterinin cebine yansıtılmaktadır. Kullanılmayan eşyalar için de depolama imkânı sunan firma, söz konusu hizmeti de makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir.

Parça Yük Taşımacılığı

 Hacimsel olarak küçük ve az sayıda olan eşyalar için koca bir kamyonet tutmak oldukça maliyetleridir. Aslanbey evden eve nakliyat firması ise, bu gibi durumlarda parça yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Parça yüklerin tamamı adreslerden toplanmakta ve depolama alanlarına getirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeniköy Nakliyat

9 Aralık 2018 Kategori 2 0
Yeniköy Nakliyat

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Bekiroğlu nakliyat, beklenen tüm kaliteyi çalışma alanlarına yansıtabilmektedir. Akıllara gelen tüm eşyalar ve yükler firma tarafından profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Yeniköy evden eve nakliyat firması, Kocaeli ve İstanbul gibi büyük şehirlere özel olarak da taşımacılık imkanı sunmaktadır. Her zaman endişe duyulan bir konu olan, ürünlerin zarar görmesi veya darbe alması, firmanın çözüm yöntemleri sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Zira teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirilen taşımacılık faaliyetleri, hem müşterileri memnun etmekte, hem de maksimum bir kalite sağlamaktadır. Yeniköy evden eve nakliyat personelleri ise, fiziki ve tecrübe yönünden beklentileri karşılayabilmektedir. Ayrıca firma tüm personellerini düzenli olarak eğitimlerden geçirmektedir. Bekiroğlu nakliyat, müşterilerine söz verdiği zaman dilimleri içerisinde adreslere ulaşmaktadır. Taşıma işlemlerinde ise herhangi bir gecikme yaşanması mümkün değildir.

 

Bekiroğlu Nakliyat Araçları

 Bir ürünün sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçların kullanılması gerekmektedir. Yeniköy evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan tır ve kamyon modelleri, bahsi geçen teknolojiler ile tasarlanmıştır. Özelliklerde şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde depolama alanı geniş olan kamyonlar kullanılmaktadır. Bu kamyonlar, ürünlerin güvenliğinin sağlanabilmesi için kapalı kasalardan dizayn edilmiştir. Yeniköy evden eve nakliyat firması araçlarında asansör sistemi de bulunmaktadır. Bu sistemin en büyük avantajı eşyaların pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmasını sağlamasıdır. Bekiroğlu nakliyat araçları, parça yük taşımacılığı, kurumsal yük taşımacılığı ve canlı hayvan taşımacılığı gibi sektörlerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca firmanın tırları, ekonomik yakıt sistemleri ile donatılmıştır. Bu sayede de yolculuk maliyetleri azaltılmakta ve müşterilere ekonomik bir hizmet sunulmaktadır.

 

Depolama Hizmeti

 Yaşam alanlarında kullanılmayan ürün modelleri zaman içerisinde yıpranmaktadır. Ayrıca pek çok kişi bu eşyaları çöpe atmaya da kıyamamaktadır. Yeniköy evden eve nakliyat firması ise, bu tür eşyaları kapınızdan almakta ve depolama alanlarına götürmektedir. Söz konusu ürünler, bu alanlarda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde saklanabilmektedir. Bekiroğlu nakliyat depoları, her eşya modeline uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Örneğin mobilyalar tek bir oda içerisinde toplanmakta ve etiketleme sistemlerine tabi tutulmaktadır. Bu sayede de ürünlerin birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır. Talep edilen eşyalar ise, istenilen zaman dilimlerinde geri iade edilmektedir. Depolama fiyatları, sektöre göre oldukça uygundur. Yeniköy evden eve nakliyat firması müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir.

 

Yeniköy Evden Eve Nakliyat Farkı

 Yeniköy evden eve nakliyat, müşterilerine güven veren bir çalışma anlayışına sahiptir. Gerek personeller, gerekse şirket sahipleri bireyler ile sürekli iletişim halindedir. Firma en ufak bir memnuniyetsizlik karşısında tüm işlemleri tekrar gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları ise, projeden projeye farklılık göstermektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Bekiroğlu nakliyat ile iletişime geçebilir ve size özel olarak sunulan ekonomik fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

 

Gölcük Nakliyat

9 Aralık 2018 Kategori 2 0
Gölcük Nakliyat

 

Taşıma sırasında pek çok eşya zarar görmekte ve maddi kayıplar yaşanmaktadır. Bu nedenle de bireyler firmalara karşı ön yargı beslemektedir. Ancak kurumsal bir hizmet sunan Gölcük evden eve nakliyat firması, tüm eşyaların profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Ayrıca geliştirilen bilimsel çözüm yöntemleri sayesinde de projeler kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Firma Kocaeli başta olmak üzere, İstanbul ve Yalova gibi yakın illere de sevkiyatlar düzenlemektedir. Özellikle de eşyaların önceden incelenmesi için adreslere ekipler yönlendirilmektedir. Bu sayede projeye uygun bir biçimde ambalajlama ve yükleme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Gölcük evden eve nakliyat firması, müşterilerine sigortalı taşımacılık imkanı da sunmaktadır. Yolculuk sırasında karşılaşılan kazalar sonucu yaşanan maddi kayıplar, sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

 

Montaj Ve Paketleme Desteği

 

Gölcük evden eve nakliyat ekipleri, günümüz kalitesi ile üretilmiş olan ambalajlarla paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerin tüm yüzeyleri en az iki kat olacak bir şekilde sarılmaktadır. Yükleme sırasında da söz konusu paketlerin birbirine temas etmesi engellenmektedir. Ayrıca Gölcük evden eve nakliyat firması, montaj ve paketleme desteği için de herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yeni yaşam alanına götürülen ürünler, profesyonel ekipler tarafından uygun olan alanlara yerleştirilmektedir. Dolaplar ve masalar ise, personeller tarafından montaj edilmektedir. Ayrıca ambalajlardan çıkarılan eşyaların tamamı müşterilerin onayına sunulmakta ve herhangi bir zarar gelmediği kanıtlanmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

 

Evlerde veya ofislerde kullanılan eşyalar, büyük ve ağır yapılara sahiptir. Bu nedenle de insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak orantısız bir şekilde kullanılan bu güç eşyaların deformasyona uğramasına sebep olmaktadır. Gölcük evden eve nakliyat firması da, bu sorunların yaşanmaması için asansörlü taşımacılık desteği sunmaktadır. Tüm ürünler kamyonların arkasında bulunan sepetlere yerleştirilmekte ve istenilen katlara kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Ayrıca sistem sayesinde merdiven boşluklarından çıkarılmaya çalışılan ürünlerin düşme ve darbe alma riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Bekiroğlu nakliyat araçlarının tamamında asansör sistemi bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar düzenli bir şekilde rutin kontrollerden geçirilmektedir.

 

Şehirlerarası Nakliyat

 

Bekiroğlu nakliyat firması, 81 ile özel olarak taşımacılık desteği sağlamaktadır. Firmanın güçlü alt yapısı ve uzman personelleri, iş hacminin arttırılmasını sağlamaktadır. Özellikle de taşımacılık fiyatları noktasında da müşterilerini memnun eden Bekiroğlu nakliyat, tüm hizmetlerini ekonomik rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Ağır yük, parça yük ve kurumsal taşımacılık noktasında da boy gösteren Gölcük evden eve nakliyat firması, bölgenin tüm cadde ve sokaklarına teknik destek sağlamaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde kullanılan tırların birçoğunda eko0nomik yakıt tüketim özelliği bulunmaktadır. Bu sayede de müşterilerden talep edilen tutarlar oldukça düşük rakamlara tekabül gelmektedir. Sizde hemen Gölcük evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

 

 

 

Başiskale Nakliyat

9 Aralık 2018 Kategori 2 0
Başiskale Nakliyat

 

 

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Başiskale evden eve nakliyat firması, yaşanan tüm sorunlara etkin çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Evlerde, ofisler ve şirketlerde kullanılan eşyalar sadece bilimsel yöntemler ile işlem görmektedir. Alanında uzman personeller ile hizmet veren firma, montaj, paketleme veya araca yükleme gibi uygulama metotlarını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Başiskale evden eve nakliyat firması, Kocaeli ve İstanbul çevresi tüm illere sevkiyatlar düzenlemektedir. Ayrıca söz verilen zaman dilimlerinde adreslere ulaşılmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Firma ekipleri, ürünleri inceledikten sonra uygun araç modeline karar vermektedir. Bu araçlar sayesinde taşıma işlemlerinin güvenliği arttırılmakla birlikte, işlem süresi de kısaltılmaktadır. Başiskale evden eve nakliyat firmasının personelleri ise, eşyaların yeni yaşam alanına götürülmesi noktasında alınması gereken önlemleri de göz önün de bulundurmaktadır.

Ürün Yükleme Yöntemleri

 Bir eşya, ne kadar iyi paketlenirse paketlensin yanlış bir şekilde araca yüklendiği taktirde zarar görmesi kaçınılmazdır. Ayrıca her eşya fiziki özelliklerine göre gruplara ayrılmaktadır. Bu sayede de yolculuk sırasında iki ürünün birbirine zarar vermesi önlenmektedir. Başiskale evden eve nakliyat ekipleri, paketleme işlemlerini tamamladıktan sonra yükleme metotları geliştirmektedir. Proje kullanılan araçların eşyalara uygun bir şekilde seçilmiş olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Yükleme işlemleri ise, yeni yaşam alanının planına göre gerçekleştirilmektedir. Örneğin salon takımları ve mobilyalar tek bir seferde götürülüp hemen montaj edilmektedir. Bu sayede de yeni adreslerde karışıklık yaşanması engellenmektedir. Başiskale evden eve nakliyat ekipleri, ürün sahiplerin8in bilgisi dışında olan hiçbir işlemi de gerçekleştirmemektedir.

 

Araç Modelleri ve Hizmet Branşları

 Firmanın bünyesinde akla gelen tüm araç modelleri bulunmaktadır. Kapalı veya açık kasa kamyonlar, tırlar ve hafif ticari taşıtlar, ürünlerin kontrollü bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Özellikle de nakliyat işlemleri sırasında alınan önlemlere rağmen oluşacak kazalar için de ekspertiz desteği sunulmaktadır. Başiskale evden eve nakliyat firması, hem araçlarını, hem de eşyaları sigortalamaktadır. Parça yük taşımacılığı, banka ve ağır yük taşımacılığı gibi branşlarda boy gösteren firma, kurumsal şirketlere özel olarak da sevkiyat düzenlemektedir. Başiskale evden eve nakliyat firması, müşterini memnun etmek için montaj desteği de sunmaktadır. Örneğin yeni adreslere çıkarılan dolaplar tekrar kurulmakta ve bu işlem için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

 

Başiskale Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Başiskale evden eve nakliyat firması ekipleri ürün modellerini inceledikten sonra bir fiyat listesi çıkarmaktadır. Bu liste müşterilerin onayına sunulmakta ve ardından işlemlere başlanmaktadır. Nakliyat fiyatları, bireylerin gözünü her zaman korkutmaktadır. Ancak firma sayesinde bu korkular yenilmekte ve makul rakamlar ile taşımacılık ihtiyaçları karşılanmaktadır. Başiskale evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve aynı gün içerisinde adresinize ekiplerin gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

İzmit Nakliyat

6 Aralık 2018 Kategori 2 0
İzmit Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

Bireylerin her zaman ihtiyaç duyduğu taşımacılık hizmetleri, Bekiroğlu nakliyat firması tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Başta ev eşyası olmak üzere, ofis, şirket ve benzeri alanlarda kullanılan tüm ürün modelleri firma tarafından istenilen adreslere götürülmektedir. Özellikle de maddi açıdan bir hayli pahalı olan fabrika yükleri için de farklı çözüm üretilmektedir. İzmit evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde ekip yönlendirmektedir. Adreslere ulaşan ekipler, taşınması planlanan ürünleri dikkatli bir şekilde incelemekte ve projeye uygun olan bir araç modeli belirlemektedir. Ayrıca uygulama noktasında herhangi bir sorun yaşanmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. İzmit evden eve nakliyat firması, taşıma güvenliğini de maksimum bir şekilde sağlamakta ve ürünlerin fiziki özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Montaj Ve Paketleme Desteği

 

Bekiroğlu nakliyat firması, taşınması planlanan ürün modellerinin zarar görmemesi için kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Paketleme sırasında tüm eşyaların yüzeyleri kapatılmakta ve dışardan gelen darbelere karşı korunması sağlanmaktadır. Firma söz konusu ürünlerin yeni yaşam alanına getirildikten sonra kurulum işlemlerine başlamaktadır. İzmit evden eve nakliyat ekipleri, montaj işlemlerini müşterilerinin istekleri üzerine uygun alanlarda gerçekleştirmektedir. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde ise, elektronik cihazlar dikkatli bir şekilde yerleştirilmekte ve uzman bilişim uzmanları tarafından montaj edilmektedir. İzmit evden eve nakliyat firması bünyesinde hizmet veren tüm personeller mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu nedenle de uygulama aşamasında hiçbir ürüne zarar verilmemektedir.

 

Bekiroğlu Nakliyat Hizmetleri

 

Bekiroğlu nakliyat firması, ofis taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve şehirlerarası eşya taşımacılığı gibi birçok alan da hizmet vermektedir. Şuanda kadar pek çok projede görev almış olan söz konusu firma, engin bir tecrübe ve bilgiye sahiptir. İzmit evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Özellikle de ekonomik fiyatları ile rakiplerinin bir adım önüne geçen Bekiroğlu nakliyat, İstanbul, Kocaeli ve yakın ilçelere de sevkiyatlar düzenlemektedir. Firma depolama noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Nakliyat hizmetlerinin tamamında ürün güvenliği ön planda tutulmaktadır.

 

İzmit Evden Eve Nakliyat Araçları

 

İzmit evden eve nakliyat firması, projelerinde tır ve kamyon gibi depolama alanı geniş olan araçları kullanmaktadır. Bu araçların tamamında asansör sistemi bulunmakta ve tüm yükler pratik bir şekilde indirilip bindirilmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi ve yolculuk sırasında birbirine sürtmemesi için kasa içerisinde sabitleme aparatları bulunmaktadır. İzmit evden eve nakliyat firması, parça yük taşımacılığı hizmetlerinde de uluslararası kalite standartlarında üretilmiş olan tır modellerini tercih etmektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde ürün analiz hizmetinden faydalanabilir ve nakliyat ücretleri noktasında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

Ofis Nakliyatı Konusunda Sigortanın Kapsamı

20 Haziran 2017 Kategori 2 0

Güvenilir nakliye firmaları arasında öncü bir firma olan Bekiroğlu nakliyat firması uzman bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunduğu gibi ofis taşımak isteyenler için de nakliyat hizmeti vermektedir. Ofislerini taşıyan müşterilerin en çok endişe ettikleri konu nakliye işlemi gerçekleşirken ofis eşyalarının zarar görmesidir. Bekiroğlu nakliyat firması ofis taşımacılığında eşyalarınızı sigortalayarak olası bir hasarda zararınızı karşılamaktadır. Derince’de ofisini taşımak isteyen müşterilerimiz için, ofis nakliyatı konusunda sigortanın kapsamı hakkında bilgi vereceğiz.

Eşyalarınızı Gönül Rahatlığı İle Emanet Edin

Ofis eşyalarının kaybolması ya da herhangi bir zarara uğraması işlerinizi aksatabileceği gibi maddi anlamda büyük kayıplar vermenize de neden olabilmektedir. Bekiroğlu nakliyat firması tüm bu sorunlara çözüm olarak sigortalı ofis taşıma hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz Bekiroğlu nakliyat firması evden eve nakliyatda gösterdiği eşya taşınmasında ki titizliği ofis taşımacılığında da göstermektedir. Alınan bütün tedbirlere rağmen ofis eşyalarınızda nakliyeden kaynaklı olası bir hasara karşı yaptırılan sigortaya ek olarak nakliyat sözleşmesi imzalamanız da kendinizi garanti altına almak için çok önemlidir. Ofis taşımacılığında sigorta talep ederken mutlaka nakliyat sözleşmesi de yaptırın. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra gözünüz arkada kalmadan ofisinizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Şehirlerarası Taşımacılıkta Sigortanın Önemi

Ofis taşımacılığında sigorta yaptırmak en çok şehirler arası taşımacılıkta işinize yarayacaktır. Çünkü şehirler arası uzun mesafeli nakliye işlemlerinde olası bir kazada sigorta kapsamında bulunan ofis eşyalarınız taşınırken meydana gelecek maddi zararınız karşılanacaktır. Şehir içi nakliyat yapılırken mesafe daha kısa olduğu için kaza riski daha az olmaktadır. Bu nedenle şehir dışı taşımacılığı ile karşılaştırdığımızda şehir içi taşımacılık için sigorta yaptırmanın çok fazla önemi yoktur. Fakat her türlü olumsuz olasılığa karşı tedbir amaçlı şehir içi ofis taşımacılığında da sigorta yaptırılabilir.

 

Eşyalara Göre Hacim Hesaplama Nasıl Yapılır?

20 Haziran 2017 Kategori 2 0

Taşınma gününü sorunsuz bir şekilde atlatabilmek için dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır. Sorunsuz bir taşınma için dikkate alınması gereken en önemli konulardan biri de eşyalarınızı taşıyacak nakliye aracının hangi büyüklükte olması ve kaç tane olması gibi gerekli bilgilerin evden eve nakliyat firması tarafından önceden belirlenmesi gerektiğidir. Taşınma günü eşyalarınızın nakliye aracına sığmaması gibi bir durum taşınma gününün ertelenmesine ya da aracın fazladan bir kaç tur atarak ekstra masraf çıkmasına neden olabilmektedir. Böyle can sıkıcı bir durumu önlemek için yapmanız gereken şey eşyalarınızın hacmini hesaplatmanızdır. Peki ya eşyalara göre hacim hesaplama nasıl yapılır? Bu sorun cevabını yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Hacim Hesaplama Uygulaması Kullanmak

Eşyalarınızı taşıyacak nakliye aracının büyüklüğünün belirlemesi için evinizdeki bütün odalarda ki eşyaların miktarını belirlemeniz gerekmektedir. Fakat hala eşyalarınızın bir araca sığıp sığmayacağı, fazladan bir araca ihtiyaç olup olmayacağı gibi konularda endişe duyuyorsanız mutlaka eşyalarınızın hacmini hesaplatmanız gerekmektedir. Eşyaların hacmini ise hacim hesaplama uygulaması ile kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Böylece taşınma işleminin gerçekleşeceği gün kötü sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkar.

Eşyaların Hacim Hesaplamasında Kullanılan Yöntem

Eşyaların hacimleri hesaplanırken ilk olarak eşyanın nakliye aracındaki kapladığı yer belirlenir ve bu şekilde hacmi hesaplanır. Nakliye aracına yüklenen eşyanın araç içerisinde ki kapladığı yere yükleme metresi denilmektedir. Taşınacak eşyanın hacmi belirlenirken gerçek ağrılığı ile birlikte yükleme metresi ağırlığı karşı karşıya getirilerek bir kıyaslama yapılır. Nakliyesi yapılacak eşyanın hangi yönden ağırlığı daha fazla ise o ağırlık eşyanın hacmi olarak kabul edilir. Eşyaların hacim hesaplamaları tek tek odalar göre yapılmalıdır. Özellikle mobilya, beyaz eşya gibi çok yer kaplayan eşyaların hacimleri önceden hesaplandığında taşınma anında nakliye aracı ile ilgili sıkıntı yaşanmamaktadır.

Nakliye Firması Seçerken Neye Dikkat Etmeliyim?

19 Haziran 2017 Kategori 2 0

Evden eve nakliyat işlemi yaptıracak kişilerin en dikkat etmesi gereken şey nakliye firmasının seçimidir. İşini iyi yapmayan bir firma ile eşyaları taşıtmak çoğu zaman dönüşü olmayan hasarlara neden olabilir. İyi bir nakliyat firmasının seçimi ise uzun zaman alabilmektedir. Çünkü piyasada bu işi yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların hangilerinin iyi, hangilerinin kötü olduğunu anlayabilmek için uzun bir araştırma yapmak gerekmektedir. Bu yazıda, sizler için Nakliye firması seçerken neye dikkat etmeliyim? Sorusunu cevapladık.

Profesyonel Bir Firma Tercih Etmelisini 

Nakliye firması seçimi yaparken öncelikle firmanın geçmişini araştırmamız gerekmektedir. Nakliye esnasında can sıkıcı şeyler yaşamamak için uzun yıllardır nakliye işi ile ilgilenen deneyimli ve işini uzman bir şekilde yapan firmalardan yana tercihinizi kullanmalısınız. Taşıma işlemini gerçekleştirecek firma, mutlaka  profosyonel ve güvenilir bir firma olmalıdır.  Nakliye firması eşyalarınıza herhangi bir hasar gelmeyeceğiyle ilgili mutlaka size bir güvence vermelidir. Bekiroğlu nakliyat firması eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Bu nedenle olası bir kazada bile herhangi bir zararınız olmayacaktır. Amatör bir nakliyat firması ile çalıştığınızda ise başınıza gelecek her türlü olumsuzluktan kendiniz sorumlu olacaksınız.

Eski Müşterilerinin Önerilerini Göz Önünde Bulundurun

Her alanda olduğu gibi nakliyat firması seçimi yaparken de firmaların önceki müşterilerinin yaşadıkları deneyimler doğru firmayı seçmenize yardımcı olacaktır. Firma hakkında çok fazla olumlu geri bildirim olması firmanın güvenilir olduğuna kanıt göstermektedir. Hakkında çok fazla olumsuz yorum gördüğünüz, nakliye firmalarından ise kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir.

Ucuz Fiyat İçin Kaliteden Vazgeçmeyin

Nakliye firması seçimi yaparken fiyatı en ön planda tutmamak gerekir. Taşıma işleminden memnun kalabilmek için seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey firmanın kalitesi ve müşterilerine verdiği değerdir.