Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Category Archives: Kategori 3

Parça Eşya Taşıma Avantajları Nelerdir?

20 Haziran 2017 Kategori 3 0

Bazen az sayıda eşyanın taşınma ihtiyacı olmaktadır . Fakat az miktardaki eşyayı kendinizin de taşıma olanınız yoktur. Bu gibi durumlarda imdadınıza Bekiroğlu nakliyat firması gibi parça eşya taşıma işlemi yapan nakliyat firmaları koşmaktadır. Klasik nakliyat işleminden parça eşya taşıma işleminin farkları nelerdir?

Parça eşya taşıma avantajları nelerdir? yazımızı okuyarak bu konuları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Daha Ekonomiktir

Az sayıda eşya taşıtmak istediğinizde klasik evden eve taşımacılık hizmeti veren nakliye şirketleriyle bu işlemi gerçekleştirmenin maliyeti çok fazla yüksek olacaktır. Çünkü bu tür şirketlerde az sayıdaki eşyaları taşıyabilecek uygun nakliye aracı bulunmamaktadır. Büyük nakliye araçları ise daha fazla hesap ödemenizi gerektirmektedir. Parça başı eşya taşıyan firmalar sayesinde fazla para ödemek zorunda kalmazsınız. Çünkü bir kaç parça eşya taşımacılığı yapan firmalar taşınacak eşya sayısının miktarına göre araç göndermektedir. Bu nedenle parça başı eşya taşımacılığı yapan firmalar, diğer firmalara göre daha ekonomiktir.

Her Eşyayı Kendiniz Taşıyamazsınız

Sadece bir kaç parça eşya için taşımacılık yapmaktan bir çok firma kaçınmaktadır. Çünkü firmalar daha az para kazanmayı göze almak istemezler. Ya bütün evinizi ya da ofisinizi taşıtıyor gibi ücret ödemek zorunda kalırsınız ya da kendi özel aracınızla eşyaları taşımak zorunda kalırsınız. Fakat her eşyayı kendi özel aracınızla taşıma imkanınız yoktur. Ayrıca parça eşyalarınızı kendiniz taşısanız bile taşıma alanında deneyimsiz olduğunuz için eşyalarınızın zarar görme olsalığı çok yüksektir. Bu yüzden parça taşımacılı az miktarda eşya taşımak isteyenler için çok büyük bir avantajdır.

İsterseniz Montaj Gibi İşlemlerde Yapılmakta

Bir çok parça eşya taşıyan firma eşyalarınızın demontajını ve montajını da yapmaktadır. Fakat daha ekonomik bir taşıma işlemi isterseniz eşyalarınızı kendiniz paketleyebilirsiniz. Kendi paketlediğiniz eşyalardan sadece kendiniz sorumlu olursunuz bunu da unutmamak gerekir.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

20 Haziran 2017 Kategori 3 0

Yeni bir eve taşınmak isteyenlerin en çok endişe duydukları şeylerden birisi bir evden başka bir yere taşınırken ya da yolculuk anında eşyalara zarar gelme olasılığıdır. Son yıllarda ise Bekiroğlu nakliyat firması gibi müşteri memnuniyeti odaklı çalışan nakliyat firmaları bu duruma çözüm olarak nakliyat sigortası hizmeti sunmaktadır. Her geçen gün daha fazla yaygın olan bu uygulama nedir? Nakliyat sigortası ne işe yarar, avantajları var mıdır? gibi sorular bir çok kişinin aklına gelmektedir. Evden eve nakliyat sigortası hakkında bilgiler vererek, bu sorulara cevap vereceğiz.

Nakliyat Sigortası Neye Yarar 

Nakliyat sigortası, eşyalarınız nakliye aracına yüklenirken ya da eşyalarınızı taşıyan nakliye aracının başına kaza gibi herhangi bir olay geldiğinde maddi zararınızı karşılamak için yapılmaktadır. Fakat nakliye sigortasında dikkat etmeniz gereken önemli şey bu sigortanın tek başına bir işe yaramıyor olmasıdır. Sigortaya ek olarak mutlaka nakliyat sözleşmesi de yapılması gerekmektedir. Nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi yapıldıktan sonra oluşabilecek maddi zararlara karşı hem nakliyat şirketi hem de müşteri korunmuş olur.

Nakliyat Sigortası Yaptırmak Neden Gerekli 

Özellikle şehir dışına evden eve nakliyat yapılırken nakliyat sigortası mutlaka yaptırılması gerekir. Nakliye aracı uzun mesafede yolculuk yaparken herhangi bir trafik kazası geçirme olasılığı vardır. Nakliye anında oluşabilecek bu tarz sorunlarda maddi zararınız nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmeniz varsa karşılanacaktır. Şehir içi evden eve taşınmalarda ise şehir dışında olduğu kadar nakliyat sigortasına ihtiyaç yoktur. Çünkü şehir içinde kısa mesafelerde kaza olma riski daha azdır ama imkansız da değildir. Bu nedenle tedbir amaçlı her türlü taşınma işleminiz için nakliyat sözleşme ve nakliyat sigortası yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Profesyonel Taşıma ile Amatör Taşıma Arasındaki Farklar Nelerdir?

19 Haziran 2017 Kategori 3 0

Profesyonel nakliye firmaları ile amatör nakliye firmaları arasında bir çok farklı yön bulunmaktadır. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanın bekiroğlu nakliyat firması gibi profesyonel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde canınızı sıkacak bir çok olumsuzluk yaşayabilirsiniz. Bir nakliye firmasının profesyonel olup olmadığını anlayabilmeniz için profesyonel taşıma ile amatör taşıma arasındaki farklar nelerdir? sorusunu sizin için cevapladık.

Amatör Taşıma Yapan Firmaların Özellikleri

Amatör taşıma işi yapan firmalar eşyalarınıza gerekli özeni göstermezler ve eşyalarınızın hiç bir zarar görmeyeceği konusunda size güvence vermezler. Amatör taşımacılığa göre nakliye işi sadece eşyaları kamyona yükleyip evden eve nakliyat işlemini yapmak değildir. Amatör bir firmaya eşyalarınızı taşıttığınızda eşyalarınızı kendiniz paketlemek zorunda kalırsınız. Fakat eşyaların zarar görmemesi için mutlaka profesyonel kişiler tarafından, bu iş için tasarlanmış malzemeler kullanılarak paketleme yapılmalıdır. Amatör firmaların en önemli olumsuz yönlerinden biri de işi bilmeyen eleman çalıştırmalarıdır. Taşıma alanında uzman olmayan elemanlar eşyaların nasıl taşınması hakkında bilgi sahibi olmadıkları için eşyalarınız da bir takım hasarlar meydana gelebilir.

Profesyonel Taşıma Yapan Firmaların Özellikleri

Profesyonel bir nakliyat firması her şeyi planlı bir şekilde yapar. İlk olarak nakliye gününden önce evinize gelerek taşınacak eşyaların sayısını belirler. Nakliye firmasının çalışanları evin kaçıncı kat da olduğu gibi bir çok şeyi evinize yaptıkları keşif ziyereti ile öğrendikten sonra size uygun fiyatı belirler. Profesyonel bir firmanın çalışanları işin ehli kişilerden oluşur. Profesyonel bir firma ile yapılan nakliye sürecinde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altında olur. Eşyalarınızın paketlenmesinden yeni evinize yerleştirilmesine kadar bütün sorumluluk firmaya ait olur. Profesyonel bir firma eşyalarınızı paketlerken kaliteli malzemeler ve eşyalarınızın taşınmasına uygun araçlar kullanırlar.

Taşınırken Dikkat Edeceğiniz Konular

19 Haziran 2017 Kategori 3 0

Taşınma anında bir çok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Taşınma işlemini zararsız atlatabilmek için belirli konularda önlem almanız gerekmektedir. Bekiroğlu nakliyat Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti vermektedir. Yazımızı okuyarak  taşınırken dikkat edeceğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nakliyat Firmalarından Yardım Alın

Evden eve nakliyat işlemi için mutlaka iyi bir nakliyat firması ile anlaşma yapın. Çünkü siz ne kadar çok önlem alırsanız alın iyi bir nakliyat firması ile eşyalarınızı taşıtmazsanız yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçemezsiniz. Taşınırken hem eşyaların paketlenmesi konusunda hem de yük taşınması konusunda nakliyat firması çalışanları size oldukça yararlı olacaktır.

Kolilerin Üzerine Eşyaların İsimlerini Yazın

Eşyalarınız kolilendikten sonra üzerine hangi eşya olduğunu yazmanız yeni evinizde aradığınız eşyaları kolay bulmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kırılacak eşyaları özellikle belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü eşyalar kamyonlara yüklenirken nakliyat çalışanları ona göre bir düzen oluşturacaktır.

Taşınma Saatini Önceden Belirleyin

Taşınmak istediğiniz günü belirlediğiniz gibi taşınacağınız saati de önceden belirlemeniz gerekmektedir. Ev taşımanın zamanı belirlenirken trafiğin yoğun olmadığı saatleri tercih etmek gerekmektedir. Özellik ile şehir dışına ev taşıyacaklar saati çok iyi ayarlamalıdır. Eski evden çıkış saatlerinin ayarlandığı gibi yeni eve kaç gibi varılacağını da hesap etmek gerekmektedir.

Taşınırken Yanınızda Gitmesi Gereken Eşyalar

Evinizde bulunan her eşyayı nakliye aracına vermeniz doğru değildir. Özellikle tüp gibi yanıcı maddelerin nakliye aracında olması büyük tehklike oluşturmaktadır. Bu tür bir risk taşıyan eşyayı nakliye aracına vermeniz durumunda olası bir sorunda tüm mesuliyet size ait olacaktır. Değerli eşyaları da yanınızda götürmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü nakliye aracında değerli eşyalarınızın kaybolma riski vardır ve firma bu konuda kesinlikle sorumluluk almaz.

Eve Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler

18 Haziran 2017 Kategori 3 0

Ev değiştirmek çoğu zaman güzel bir fikir olarak düşünülse de taşınma sırasında oluşabilecek aksilikler strese neden olmaktadır. Farklı bir şehre taşınmanın bir çok zahmeti olabileceği gibi çoğu zaman aynı şehirde başka eve taşınırken de bir takım sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Taşınma öncesi yapılacakları iyi bir şekilde planlayarak yapmak taşınma anında kötü sürprizler ile karşılaşmamızı da önleyecektir. Sorunsuz ve rahat bir şekilde taşınma işleminizi tamamlamanıza yardımcı olmak için yapmanız gerekenlerden kısaca bahsettik.

Taşınmadan İki Hafta Önce Yapılması Gerekenler

Evden eve nakliyat işlemi gerçekleşmeden en az iki hafta önce hazırlıklara başlamak gerekmektedir. Özellikle şehir dışında bir eve taşınacak olanlar mutlaka zamanı iyi ayarlamaları gerekmektedir. Her şeyi son ana bırakmak yapılacak işlerin yetişmemesine yol açabilmektedir. Taşınma işlemini gerçekleştirecek nakliye firmasını da önceden belirlemeniz oldukça yararınıza olacaktır. Nakliye firması ile taşınma gününe yakın bir zamanda anlaşmak istediğiniz de, belirlediğiniz gün firma başka müşteriler ile anlaşmış olabilir. Firma ile fiyat konusunu da önceden belirlemeniz yararınıza olacaktır. Hasarsız bir taşınma yaşayabilmek için ise kesinlikle Bekiroğlu nakliyat gibi iyi bir nakliyat firması ile anlaşmanız gerekmektedir. En önemlisi ise nakliye firması ile mutlaka nakliyat sözleşmesi yapmanızdır. Aksi takdir de firma tarafından yarı yolda bırakılabilirsiniz.

Taşınmadan Önce ki Son Hafta Yapılması Gerekenler

Taşınacağınız güne bir hafta kala yapılacakların bir çoğunu hazırlamış ve tamamlamış olmalısınız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için çok özel eşyalar dışında ki bütün eşyalarınızın paketlenmesini nakliye firmasının çalışanlarına bırakmanız gerekmektedir. Firma çalışanları hem bu konuda daha deneyimli hem de kendi paketleme yaptığınız eşyalardan sorumlu değildir. Taşınma işlemi gerçekleşmeden önce yapmanız gereken en önemli adımlardan biri ise yeni taşınacağınız eve eşyaları nasıl yerleştireceğinizi belirlemektir. Bu adım sizin yeni eve gelen eşyalarınızın daha çabuk bir şekilde yerleştirilmesini sağlayacaktır.

Kocaeli Eşya Depolama

1 Ağustos 2016 Kategori 3 1

Eşya depolama konusunda; Firmamız eşyalarınızı rahatlıkla depolama imkânları sunan ve sizlere ekonomik fiyatlarla kalitenin ön planda olduğu, müşteri odaklı hizmet veren bir firmadır. Gerek fazlalık gelen eşyalarınızı gerekse de herhangi bir amaçla depolama alanı yaratmanız gereken eşyalarınızı adresinizden alıp eşyalarınıza en uygun ve yakın olan depolarımızda depolamaktayız. Kaliteli hizmetimiz ve hem güvenilir hem de uygun fiyat avantajlarımızla sizlere alanında uzman çözümler sunmaktayız. Fazla yere ihtiyacınız olduğunda bizler tüm eşyalarınızı uygun ölçülerde güvenilir depolarımızda ve hijyenik yerlerde depolamaktayız. %100 güvenli olan depolama alanlarımızda eşyalarınızı özenle depolayacak ve gözünüz arkada kalmadan hizmetimizi sağlıyor olacağız. Ayrıca depolarımızdaki eşyalarınız tüm iç ve dış etkenlere karşı son derece korumalı ortamlarda depolanacak olup birçok etkene karşı önlemleri alınmış olacaktır.

Hiçbir olumsuz koşulun gerçekleşmesine imkân vermediğimiz firmamızla kişiye özel çözümler sunuyor, sizlerin içine sinmeyecek olan hiçbir işe imzamızı atmıyoruz. Eşyalarınızı rutubetsiz, hijyenik ve en önemlisi de kendi öz malı gibi görerek hizmet veren firmamız aracılığı ile muhafaza ediyoruz. Depo içerisinde oluşabilecek hiçbir hasara meyil vermeden eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz gibi aynı şekilde teslim edebileceğimiz gibi koruyoruz. Modern sistemlerle donatılmış olan alanlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılıyoruz. Evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı atmak istemediğinizde, uzun süreli seyahatlerinizde evinizi boşaltmak istediğinizde veya gereken depolama alanını kendiniz yaratamadığınızda firmamız aracılığıyla güvenli kiralık depolar bulabilirsiniz. Kişiye özel sunduğumuz çözümlerle ayrıca eşyalarınızın hiçbir başka eşya ile karışma imkânı veya kaybolma imkânı olmaksızın depolama hizmeti veriyoruz.

SİGORTALI DEPOLAMA HİZMETİ

Güvenilir, temiz ve sigortalı depolama hizmetimizle firma olarak sorumluluğumuzu sonuna kadar biliyor, depolama sürecinin başından sonuna kadar müşteri odaklı çalışma prensibimizden ödün vermiyoruz. Siz de evinizde, ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı veya depolamanız gereken eşyalarınızı güvenilir ve temiz bir şekilde saklamak isterseniz sektörün önde gelen firmalarından biri olan eşya depolama firmamızla iletişime geçebilir ve çözüm ortaklığı sağlayabilirsiniz. Sizlere konusunda uzman çalışma ekibimizle hizmet verecek ve belirlenen ölçülere, eşyalarınıza ve siz değerli müşterilerimizin de taleplerine göre en uygun depolama hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz.

KOCAELİ EŞYA DEPOLAMA

Kocaeli eşya depolama konusunda; Ciddi anlamda önem arz eden işlerden biri de nakliyat işidir. Nakliyat deyip geçmemek lazım gelir. Çünkü hassasiyet ile nakliyat yapmak için gerekli olan ve önem arz eden birçok nakil hazırlık ve nakil teslim işlemi vardır. Nakliyat hizmetinin içinde barındırdığı işlemlerden biri de eşya depolama işlemidir. Şöyle ki paketlenen ürününüz hasar oluşmaması için hassasiyet ile ambalajlanır. Bu işlem sonrasında ürün gideceği adrese kadar nakliyat depolarına sevk edilir. Ta ki ürün adresine varana kadar bu işlem hızlı ve aynen bu şekilde devam eder. Kocaeli eşya depolama hizmetini en kaliteli şekilde sunar. Şöyle ki eşyanın seri numarasından müşteri ismine kadar her şey elektronik ortamda kayıt altına alınır. Bu sayede olası karmaşanın önüne geçmiş olurlar.

Kocaeli eşya depolama hizmeti almak yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır. Eşya depolama hizmeti sıkça ihtiyaç duyulan hizmet sınıfında ilk sıralarda yer almaktadır. Yüksek maliyetlerin karşına geçebilmek, güvenli taşımacılık hizmeti sunabilmek ve zamanında teslimat sınırları çerçevesinde kaliteli hizmet sunabilmek adına eşya depolama hizmeti gereklilik sınıfında yer almaktadır. Bu işlem tamamen itina ve hassasiyet sınırları çerçevesinde yapılmalıdır. Çünkü bu depolarda yüksek sayılarda paket bulunmaktadır. Bütün paketler seri numaralarına ve teslim edilecek alıcılarına göre sınıflandırılırlar. Böylelikle güvenli bir hizmet sunmaktadırlar. Eski zamanlarda depoların kullanım amacı malların muhafaza edilebilinmesi idi. Fakat çağımızın devamlı olarak gelişmesi sonucunda ihtiyaçlar artmış ve ihtiyaçların karşılanması için kullanım amaç ve alanları genişletilmiştir. Bu sayede nakliyat talebinde bulunan müşterilere kolaylık sunulmuştur.

Kocaeli eşya depolama işlemi %100 hassasiyet ve disiplin ile yapılmaktadır. Bu tür disiplin gerektiren işlemlerin elektronik ortamda kayda tabi tutulması çok önemli ve gereklidir. Çünkü olası küçük bir karışıklık bütün işlemin karışmasına sebebiyet verebilmektedir. Depo alanları eşyaların cinsine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; soğuk gıda ve içecekler için deponun soğutma sistemi mutlaka olmalıdır. Aksi takdirde bütün mallar tüketilme özelliğini kaybetmeye maruz kalır. Soğuk ve sıcak ürünlerin aynı depoda tutulması da kesinlikle doğru bir işlem değildir. Bu tür işlemler bu tür sebeplerden ötürü hassasiyet gerektirmektedir.

Kocaeli Eşya Depolama konusunda fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button