Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Kocaeli Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda; Firmamız eşyalarınızı rahatlıkla depolama imkânları sunan ve sizlere ekonomik fiyatlarla kalitenin ön planda olduğu, müşteri odaklı hizmet veren bir firmadır. Gerek fazlalık gelen eşyalarınızı gerekse de herhangi bir amaçla depolama alanı yaratmanız gereken eşyalarınızı adresinizden alıp eşyalarınıza en uygun ve yakın olan depolarımızda depolamaktayız. Kaliteli hizmetimiz ve hem güvenilir hem de uygun fiyat avantajlarımızla sizlere alanında uzman çözümler sunmaktayız. Fazla yere ihtiyacınız olduğunda bizler tüm eşyalarınızı uygun ölçülerde güvenilir depolarımızda ve hijyenik yerlerde depolamaktayız. %100 güvenli olan depolama alanlarımızda eşyalarınızı özenle depolayacak ve gözünüz arkada kalmadan hizmetimizi sağlıyor olacağız. Ayrıca depolarımızdaki eşyalarınız tüm iç ve dış etkenlere karşı son derece korumalı ortamlarda depolanacak olup birçok etkene karşı önlemleri alınmış olacaktır.

Hiçbir olumsuz koşulun gerçekleşmesine imkân vermediğimiz firmamızla kişiye özel çözümler sunuyor, sizlerin içine sinmeyecek olan hiçbir işe imzamızı atmıyoruz. Eşyalarınızı rutubetsiz, hijyenik ve en önemlisi de kendi öz malı gibi görerek hizmet veren firmamız aracılığı ile muhafaza ediyoruz. Depo içerisinde oluşabilecek hiçbir hasara meyil vermeden eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz gibi aynı şekilde teslim edebileceğimiz gibi koruyoruz. Modern sistemlerle donatılmış olan alanlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılıyoruz. Evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı atmak istemediğinizde, uzun süreli seyahatlerinizde evinizi boşaltmak istediğinizde veya gereken depolama alanını kendiniz yaratamadığınızda firmamız aracılığıyla güvenli kiralık depolar bulabilirsiniz. Kişiye özel sunduğumuz çözümlerle ayrıca eşyalarınızın hiçbir başka eşya ile karışma imkânı veya kaybolma imkânı olmaksızın depolama hizmeti veriyoruz.

SİGORTALI DEPOLAMA HİZMETİ

Güvenilir, temiz ve sigortalı depolama hizmetimizle firma olarak sorumluluğumuzu sonuna kadar biliyor, depolama sürecinin başından sonuna kadar müşteri odaklı çalışma prensibimizden ödün vermiyoruz. Siz de evinizde, ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı veya depolamanız gereken eşyalarınızı güvenilir ve temiz bir şekilde saklamak isterseniz sektörün önde gelen firmalarından biri olan eşya depolama firmamızla iletişime geçebilir ve çözüm ortaklığı sağlayabilirsiniz. Sizlere konusunda uzman çalışma ekibimizle hizmet verecek ve belirlenen ölçülere, eşyalarınıza ve siz değerli müşterilerimizin de taleplerine göre en uygun depolama hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz.

KOCAELİ EŞYA DEPOLAMA

Kocaeli eşya depolama konusunda; Ciddi anlamda önem arz eden işlerden biri de nakliyat işidir. Nakliyat deyip geçmemek lazım gelir. Çünkü hassasiyet ile nakliyat yapmak için gerekli olan ve önem arz eden birçok nakil hazırlık ve nakil teslim işlemi vardır. Nakliyat hizmetinin içinde barındırdığı işlemlerden biri de eşya depolama işlemidir. Şöyle ki paketlenen ürününüz hasar oluşmaması için hassasiyet ile ambalajlanır. Bu işlem sonrasında ürün gideceği adrese kadar nakliyat depolarına sevk edilir. Ta ki ürün adresine varana kadar bu işlem hızlı ve aynen bu şekilde devam eder. Kocaeli eşya depolama hizmetini en kaliteli şekilde sunar. Şöyle ki eşyanın seri numarasından müşteri ismine kadar her şey elektronik ortamda kayıt altına alınır. Bu sayede olası karmaşanın önüne geçmiş olurlar.

Kocaeli eşya depolama hizmeti almak yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır. Eşya depolama hizmeti sıkça ihtiyaç duyulan hizmet sınıfında ilk sıralarda yer almaktadır. Yüksek maliyetlerin karşına geçebilmek, güvenli taşımacılık hizmeti sunabilmek ve zamanında teslimat sınırları çerçevesinde kaliteli hizmet sunabilmek adına eşya depolama hizmeti gereklilik sınıfında yer almaktadır. Bu işlem tamamen itina ve hassasiyet sınırları çerçevesinde yapılmalıdır. Çünkü bu depolarda yüksek sayılarda paket bulunmaktadır. Bütün paketler seri numaralarına ve teslim edilecek alıcılarına göre sınıflandırılırlar. Böylelikle güvenli bir hizmet sunmaktadırlar. Eski zamanlarda depoların kullanım amacı malların muhafaza edilebilinmesi idi. Fakat çağımızın devamlı olarak gelişmesi sonucunda ihtiyaçlar artmış ve ihtiyaçların karşılanması için kullanım amaç ve alanları genişletilmiştir. Bu sayede nakliyat talebinde bulunan müşterilere kolaylık sunulmuştur.

Kocaeli eşya depolama işlemi %100 hassasiyet ve disiplin ile yapılmaktadır. Bu tür disiplin gerektiren işlemlerin elektronik ortamda kayda tabi tutulması çok önemli ve gereklidir. Çünkü olası küçük bir karışıklık bütün işlemin karışmasına sebebiyet verebilmektedir. Depo alanları eşyaların cinsine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; soğuk gıda ve içecekler için deponun soğutma sistemi mutlaka olmalıdır. Aksi takdirde bütün mallar tüketilme özelliğini kaybetmeye maruz kalır. Soğuk ve sıcak ürünlerin aynı depoda tutulması da kesinlikle doğru bir işlem değildir. Bu tür işlemler bu tür sebeplerden ötürü hassasiyet gerektirmektedir.

Kocaeli Eşya Depolama konusunda fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

One Response to Kocaeli Eşya Depolama

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    *

    *

    Call Now Button