Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

 

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Kocaeli evden eve nakliyat, ofis, ev ve benzeri alanlarda kullanılan eşyaların farklı adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Firma, talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde araç göndermekte ve ürünler üzerinde incelemeler gerçekleştirmektedir. Özellikle de eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Kocaeli evden eve nakliyat firması, uygulama yöntemlerinin doğruluğunu bilimsel olarak kanıtlamıştır. Örneğin paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemlerin kesin doğru olduğu ispatlanmıştır. Firma şehirlerarası nakliyat noktasında da hizmet vermektedir. İstanbul, Kocaeli ve yakın illere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Özellikle de kurumsal şirketlerin seri imalat ürünleri de, Kocaeli taşımacılık firması bünyesinde işlem görmektedir.

Kocaeli Taşımacılık Ekipleri

 

Bir ürünün nakliyesi sırasında zarar görmemesi için doğru bir şekilde paketlenmesi ve alanında uzman ekipler tarafından araçlara yüklenmesi gerekir. Aksi taktirde istenmeyen maddi kayıplar yaşanabilir. Kocaeli taşımacılık firması ise, sadece alanında uzman ekipler ile hizmet vermektedir. Söz konusu bu ekipler, sektöre özel olarak eğitimlerden geçirilmektedir. Paketleme işlemleri ise, birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile yapılmaktadır. Kocaeli taşımacılık firmasının tüm personelleri düzenli olarak eğitimlerden geçirilmektedir. Ayrıca montaj, paketleme veya yükleme gibi işlemler için gruplara ayrılan personeller, disiplinli çalışma prensibine de hakimdir. Müşterilerin eşyaları özenle araçlara yüklenmekte ve yeni yaşam alanının çok kısa bir süre içerisinde düzene kavuşması sağlanmaktadır.

 

Teknolojik Araçlar

 Kocaeli evden eve nakliyat firması bünyesinde tır, kamyon ve hafif ticari gibi pek çok araç modeli bulunmaktadır. Bu araçların tamamı günümüz teknolojisinde üretildiği için güvenlik açısından tam donanıma sahiptir. Firmanın kamyon ve tır modelleri kapalı kasalardan oluşmakta ve eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesini engellemektedir. Kocaeli evden eve nakliyat firması, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde ise ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan araçları kullanmaktadır. Bu sayede proje maliyeti düşürülmekte ve bu düşüş müşterilere yansıtılmaktadır. Ayrıca parsiyel yük taşımacılığı için tercih edilen tırların depolama alanları da oldukça geniştir. Buna ek olarak dar ve küçük binalar için de asansörlü nakliyat imkanı sunmaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde tüm paketler pratik bir şekilde dairelere çıkarılmakta ve ürünlerin deformasyona uğraması engellenmektedir.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Sektörün lider bir firması olan Kocaeli evden eve nakliyat, fiyat noktasında da müşterilerine özel olarak indirimler gerçekleştirmektedir. Firma piyasa şartlarına oranla daha düşük rakamlara hizmet vermektedir. Ayrıca talep edilen tutarın geri ödemeleri için taksitlendirme gibi imkanlar da sunan firma, müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Kocaeli evden eve nakliyat, fabrikaların ve şirketlerin düzenli taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca anlık araç taleplerinizi de yine firmaya bildirebilirsiniz.

Call Now Button