Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Körfez Evden Eve Nakliyat

 

KÖRFEZ EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Bulunduğu konum itibariyle sürekli ihtiyaç duyulan hizmetlerden birini veren Bekiroğlu nakliyat firması, profesyonel bir taşımacılık desteği sunmaktadır. Firma ev, ofis ve benzer alanlarda kullanılan her türlü eşyayı almakta ve talep edilen adreslere götürmektedir. Körfez evden eve nakliyat firması, teknolojik alt yapısı sayesinde taşınma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Özellikle de geliştirilen çözüm formülleri sayesinde eşyaların sorunsuz bir şekilde adreslere lanse edilmesi noktasında da başarıya ulaşmıştır. Ayrıca uzman personelleri ile hizmet veren Körfez evden eve nakliyat firması, bölgenin tüm mahalle ve caddelerine araç göndermektedir. Bu sayede de yeni düzenin hızlı bir şekilde kurulmasını sağlamakta ve şehirlerarası taşımacılık projelerini bile 2 iş günü içerisinde tamamlamaktadır.

 

Ürün Analizi Ve Uygun Araç Desteği

 

Nakliyat projelerinin hem ekonomik, hem de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için önceden bir takım incelemelerin yapılması gerekmektedir. Körfez evden eve nakliyat ekipleri, taşınması planlanan eşyaları projenin başlangıç aşamasında kontrollerden geçirmektedir. Çıkan sonuçlara göre araç modeli belirlenmekte ve ilerleyen dönemlerde yaşanacak olan sorunlar engellenmektedir. Körfez evden eve nakliyat, vermiş olduğu ürün analizi hizmeti için de herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca projeye uygun belirlenen araç modelleri sayesinde sürekli git gel yaparak zaman ve yakıt kayıplarının önüne geçilmektedir. Bekiroğlu nakliyat firması, taşıma güvenliği noktasında da çeşitli önlemler almaktadır. Eşyaların tamamı paketlenmekte ve gerek görüldüğü taktirde kutulama işlemlerinden geçirilmektedir. Sektörün en güvenli hizmetini sunan firma, kurumsal şirketler için de özel projeler geliştirmektedir.

 

Bekiroğlu Nakliyat Ve Taşımacılık Farkı

 

Bekiroğlu nakliyat firmasının tercih edilme nedenlerinden biri de müşterilerine vermiş olduğu sözleri yerine getirmesidir. Bu sektörün en büyük sorunu, önceden anlaşılan fiyatlardan hariç olarak müşterilerden tekrar ek ücret talep edilmesidir. Fakat Körfez evden eve nakliyat firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Bununla birlikte söz verilen tarihlerde ekipler ve araçlar adreslere gönderilmektedir. Kesinlikle herhangi bir nedenden dolayı zaman kaybının yaşanması engellenmektedir. Körfez evden eve nakliyat sayesinde eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıtabilir ve bu denli kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Bekiroğlu lojistik firması, parça yükler veya ofis malzemeleri için de nakliyat desteği sunmaktadır. İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere çevre tüm illere araç tahsis edilmektedir.

 

Körfez Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları, ürünlerin sayısına ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir. Pek çok kişi ağır bedellerden şikâyet etse de Körfez evden eve nakliyat firması müşterileri oldukça cüzi rakamlarla hizmet almaktadır. Firma ister şehir içi, isterse şehirlerarası taşımacılık uygulamalarını piyasa şartlarına göre daha ucuza gerçekleştirmektedir. Sizde hemen Bekiroğlu nakliyat şirketinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve araç talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Call Now Button