Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Yeni eve taşınma noktasında eşyalarım nasıl taşınacak diye merak edenlerin derdine özel çözümler sunuyoruz. Firmamız bekiroğlu nakliyat olarak taşımacılık sigortası ile işlem yaparak her sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşları memnun ediyoruz. Bu kapsamda kurtköy evden eve nakliyat firması olarak en değerli eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor ve her zaman mükemmel hizmetler sağlıyoruz.

Nakliyede Özel Teknikler

Nakliye konusunda ürünlerin çeşitlerine uygun işlem yapılır. Nakliye için gerekli olan her türlü plan ve program eksiksiz bir şekilde uygulanmaktadır. Mümkün olduğunca her eşyayı özenle taşıyan bekiroğlu firmamız kurtköy evden eve nakliyat bölgesinde ihtiyaçlarınız çerçevesinde eşyalarınız güvenle ve özenle yerine teslim eder. Kurtköy’ de evden eve nakliyat hizmetlerimizde firma yükümlülükleri kapsamında müşterilerimizi mağdur etmeden hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Ayrıca uzman olan personellerle kapalı kasalar içerisine ürünleri yerleştirirken çok özel teknikleri uygular.

Darbelere Karşı Dayanıklı Nakliye

Kurtköy evden eve nakliyat bölgesinde eşyalar darbe almaması için özel teknikleri kullanır. Ürünlerin ambalaj esnasında sarsılmaması için hem hijyen kurallarına dikkat eder, hem de dikkatli taşıyan kadro ile hizmet vermekteyiz. Son derece titiz yapılan bu işçiliklerde ki paketleme esnasında da kalite kontrol yapılır. Sizler için kaliteli nakliye anlayışı sunan firmamız, İstanbul anadolu yakasında çok tercih edilmektedir. Kocaeli ve çevresinde ikamet eden müşterilerimiz içinde özel çözümler sunulmaktadır.

Ücretsiz Expertiz Desteği

Nakliyede daire içine ücretsiz expertiz sunuyoruz. Günümüz standartlarına uygun olan araçları temin ediyoruz. Türkiye’nin her ilinden rağbet gören Bekiroğlu nakliyat kış aylarında bile en çok tercih edilen firmadır. Ortalama hizmet fiyatı 2+1 daire ya da 3+1 dairenin taşınması içinde oldukça uygundur.

Call Now Button