Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İnsan çeşitliliğinin fazla olduğu yurdumuzun her bir bölgesine ve ilçesine sınır tanımadan işlem yapan Bekiroğlu nakliyat firmamız, Maltepe evden eve nakliyat bölgesine yaz kış demeden müşteri ihtiyaçlarına göre çalışmaktadır. Birbirinden farklı eşya grupları içinde sorunsuzca evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Kategorilere bağlı eşyalarda  oluşacak hataları en aza indirgeyerek nakliye yapan firmamız ev taşımayı zevkli hale getiriyor.

Kapalı Kasalı Araçlarla Nakliye

Bekiroğlu nakliyat firması olarak kapalı kasalar içinde nakliye yapmak temel kurallarımız arasında yer almaktadır. Standart kuralları içinde barındıran firmamız, ürünleri kötü hava şartlarına karşı koruyabilme özelliğine sahip araçlarla taşımaktadır. Eşyaların hasar görmemesi adına tenteli olan kamyon ve tırlar ile sevk işlemleri yapılır. Eşyalarınız içinde çok değerli olan antika tarzı ürünler bu sayede asla zarar görmez. Eşyalara uygun olan nakliye aracı sınıfın en kaliteli araçlarıdır.

Nakliye Sorunsuz Expertiz

Ücretsiz expertiz desteği ile kaliteden ödün vermeden İstanbul içi ve dışı her il için hizmet verebiliyoruz. Bizler Maltepe evden eve nakliyat olarak her kentte sınır tanımadan işlem yapıyoruz. Nakliyat için gerekli olan tüm hizmetlerde eşyaya uygun araç hazırlıyoruz. Ev eşyalarında mevcut standartların da üstünde hizmet almak için doğru adrestesiniz. Garantili bir nakliye ve maliyeti çok uygun işçilikler sizleri beklemektedir.

Ortalama Nakliye Hizmet Bedeli

Müşterilerin beklentileri üstünde olmayan bir fiyat sistemi ile hizmet verilir. En zor müşteri taleplerini bile karşılayan Bekiroğlu nakliyat, son derece dikkatli olan sorunsuz nakliyeyi size sunar. Maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalar içinde size güven verilir.

Call Now Button