Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Nakliyat Hizmeti Almak

Tuzla İstanbul iline bağlı olmasına rağmen kocaeli ile istanbul arasında bir sınırı durumundadır. Gebze ile olan sınırı itibariyle ticareti son yıllarda büyüme göstermiştir. Sektörel olarak baktığımızda Tuzla çevresinde gemicilik ön plandadır. Onlarca tersane ile tuzla gemicilik alanında ülkemizin önde gelen limanlarından birisine sahiptir.

TUZLA ÇEVRESİNDE NAKLİYAT

Tuzla çevresinde nakliyat işleri genellikle ofis taşıma ve evden eve nakliyat üzerine yoğunlaşmıştır. Bekiroğlu nakliyat olarak istanbul çevresinde şubemizi bulunduğu ilçelerden biriside tuzla dır. Tuzla evden eve nakliyat sektöründe bir çok firma merdiven altı isimlerle hizmet vermektedir. Kendilerine paravan bir tuzla adresi gösterip ofisleri olmamasına rağmen ofisleri var gibi gösterip, müşteriyi kandırma yoluna gitmektedir. Bu konuda tüketicilerin evden eve nakliyat hizmeti alacakları firmayı iyi araştırmalarını tavsiye ediyoruz.

EVDEN EVE NAKLİYAT YAPAN FİRMALAR

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehirlerarası nakliyat hizmeti veeren firmalar, avrupa birliği uyum yasaları nedeniyle bir çok belge edinmek zorundadır. Bu belgeler; K1, K2, K3, Psikoteknik belgeleridir. Evden eve nakliyat yaptıracak kişilerini hizmet alacağı frmalara bu belgeleri sormaları gerekmektedir. Eğer bu belge nakliyat firmasında bulunmuyorsa, taşıma yapacak firma korsan firma demektir. Bu durumda yapılacak nakliye işleminde eşyalarınızın güvenliği konusunda endişe etmeniz gerekir. Çünkü bu firmalar profesyonel değil, merdiven altı firmalardır. Yeterlilik belgeleri olmadığı için, taşınacak eşyanızı sigorta yapmayacaklardır. Bu sebeple taşınacak eşyalarınızn güvenliği sıfır olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button