Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Nakliye Firmaları Arasında Neden Fiyat Farkı Var

Bütün sektörlerde olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de firmalar arasında çok fazla fiyat farkları olmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları arasında ki fiyat faklılıklarının bir çok farklı sebebi bulunmakta. Nakliyat firması seçimi yaparken sadece fiyat durumunu göz önünde bulundurmak oldukça sakıncalıdır. Çünkü evde ki hesap çarşıya uymayabilir daha az para ödeyeceğiz derken kendinizi daha fazla para harcamak zorunda bulabilirsiniz. Taşınmak için en uygun nakliye firmasını belirlerken kesinlikle önceliği fiyatın ucuzluğuna değil firmanın güvenilir olup olmamasına göre belirlemelisiniz. Taşınma işlemini sorunsuz bir şekilde atlatabilmek için Bekiroğlu nakliyat firması gibi alanında deneyimli ve uzman bir firma ile çalışmalısınız. İzmit nakliye firmaları arasında neden fiyat farkı var sorusuna detaylı bir şekilde cevap vererek sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Firmalar Arasında ki Hizmet Kalitesi Farkı

Evden eve nakliyat yapan her firma nakliye işini aynı özeni göstererek yapmamaktadır. Bütün firmaların taşınma için kullandıkları malzemeler aynı kalitede değildir. Bazı nakliye firmaları ise fiyatı daha düşük tutabilmek için eşyalarınızın paketlenmesini yapmaz. Sizin yaptığınız paketleme işleminde ise firma hiç bir sorumluluk kabul etmez. Nakliye firmalarının bir çoğu deneyimli eleman çalıştırmak yerine daha ucuza kalifiye eleman çalıştırmayı tercih etmektedir.

Beklenmedik Masraflar Çıkabilir

İlk başta fiyatı düşük gösteren bazı nakliye firmaları ise sonradan çeşitli bahaneler üreterek karşınıza ekstra ücret çıkarmaktadır. Apartmanınızın merdivenlerinin eşya taşımaya elverişsiz olduğu, eşyalarınızın çok fazla olduğu ya da binanın önüne çok fazla yaklaşamadıkları gibi bir çok çeşitli sorunlar üreterek bu olumsuzluklara karşı fazladan ücret talep edebilirler. Bu nedenlerden dolayı ucuz firma seçerek kar elde etmeye çalışırken kendinizi zarar etmiş olarak bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button