Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Nakliye Sonrasında Yapılması Gerekenler

Ev taşımak zorlu bir süreçtir fakat evde ki eşyalar taşındıktan sonra bütün yapılacaklar bitti anlamına gelmez. Ev taşımanın hem nakliye öncesi hem de nakliye sonrası yapılması gereken bir takım sorumlulukları vardır. Bekiroğlu nakliyat firması hem evden eve nakliyat öncesi hem de sonrası üstüne düşen bütün görevi yapmaktadır. Fakat nakliyat sonrası yapılacakların bütün sorumluluğu firmaya ait değildir. Nakliyat sonrası taşıma işlemini gerçekleştiren nakliyat firması gibi sizlerinde yapmanız gereken şeyler bulunmaktadır. Yeni eve taşınmak isteyen müşterilerimize yardımcı olması amacıyla nakliye sonrasında yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdik. Bu bilgilerden taşınacak olanlar faydalanabilir.

Eşyaların Yeni Eve Yerleştirilmesi

Nakliyat işlemi tamamlanıp eşyalar evinize geldikten sonra eşyalarınız da eksik olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ayrıca eşyalarınızdan her hangi birinde bir hasar olduğunu tespit ederseniz bunu anında nakliyat firması çalışanlarına bildirmeniz gerekmektedir. Daha sonra eşyalarınızın yeni evinize düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlamanız gerekmektedir. Evin içinde ki her hangi bir yere gelişi güzel atılan eşyalar sizin yeni evinize tam anlamıyla yerleşmenizde uzun zaman vaktinizi alacaktır. Bu nedenle eşyalar eve yerleştirilirken nakliyat firması çalışanlarını mutlaka önceden hazırlamış olduğunuz kendi planınıza göre yönlendirmelisiniz.

Yeni Evin Temizlenmesi ve Düzenlenmesi

Yeni evinizi önceden temizlemiş olsanız bile eşyalar evinize taşınırken evinizin bir kısmı kirlenebilir. Özellikle ağır yük taşıyan çalışanların eve girerken ayakkabılarını çıkarma gibi bir imkanı olmadığı için yerler mutlaka kirlenmektedir. Bu nedenle nakliyat sonrası için yeni evde mutlaka bir temizlik malzemesi bulundurmanız gerekmektedir. Ev temizliği tamamlandıktan sonra halı, paspas gibi eşyalar yere serilmelidir. En son olarak ise mutfak dolapları ve vitrinlere eşyalar yerleştirilerek yeni ev tam anlamıyla bir düzene koyulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button