Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Ofis Büro Taşıma

OFİS BÜRO TAŞIMA

OFİS BÜRO TAŞIMA

Kurumlar, bireysel şirketler, kurumsal firmalar, fabrika ofisleri ya da herhangi bir şirkete özel ofis büro taşıma hizmetleri İstanbul’un her iki yakasında da aktif bir şekilde verilir. Müşterilerin her zaman güvenini alan deneyimli kadromuz, teknik ürünlere zarar vermeden ofis büro taşıma hizmetini başarıyla tamamlamaktadır. İstanbul’un yoğun olan trafiğine aldırmadan işini seri yapan personellerimiz sizi memnun edecektir.

Ofis Büro Taşımasında Geniş Servis Ağı

Bekiroğlu nakliyat firmamız, ofis büro taşıma hizmetleri için yaygın servis ağı hizmeti sağlar. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren titizlikle size yardımcı olan bu hizmetlerden memnun kalacaksınız. Yurdumuzun birçok bölgesine hizmet veren Bekiroğlu nakliyat firmamız, işini iyi yapan deneyimli personeller ile iş başındadır. Devlet kamu kurum ve kuruluşları için iş yapan ofislere bile hizmet veren Bekiroğlu nakliyat, uzun yıllardır aynı müşterisini kaybetmemektedir.

Ofis Büro Taşıma Fiyat Politikası

Müşterinin belirttiği gün ve zamanda iş başında olan kadromuz sizi pişman etmeden işine devam etmektedir. Müşterilere özel ofis büro taşıma hizmetlerinde size özel liste fiyatları uygulamaktadır. Ofislerin veya büroların içindeki malzemelerin yeni yerine ulaştırılmasında diğer firmalara nazaran müşterisinin yüzünü güldüren fiyatla iş yapmaktadır. Fiyatları ofis içindeki malzeme çokluğuna ve niteliğine göre belirliyoruz. Fiyat listemiz sezon durumların göre değişir.

Ofis Eşyalarını Özel Çözümlerle Koruma

Ofislerdeki elektronik eşyaların maddi değerleri fazladır. Bazı ofislerde muhasebe süreçlerini yöneten elektronik aletleri bile yasal zorunluluklar kapsamında yeni adresine ulaştırıyoruz. Bekiroğlu nakliyat olarak ürünlerinize zarar vermeyecek kadar titiz davranıyoruz. Sizlerde özel çözümlerden faydalanmak istiyorsanız ofis büro taşıma hizmetini alan daha önceki müşterilerimizden yorum alabilirsiniz. Bürolarda çok fazla kullanılan bilgisayar ve yazıcı gibi ürünleri koruyan kadromuz, elektronik ürünlere zarar vermeden taşıma sürecini tamamlamaktadır.

Paketleme İşlemi

Paketleme İşlemi

Paketleme İşlemi

Paketleme İşlemi

Paketleme İşlemi

Paketleme İşlemi

Call Now Button