Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Ofis Nakliyatı Konusunda Sigortanın Kapsamı

Güvenilir nakliye firmaları arasında öncü bir firma olan Bekiroğlu nakliyat firması uzman bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunduğu gibi ofis taşımak isteyenler için de nakliyat hizmeti vermektedir. Ofislerini taşıyan müşterilerin en çok endişe ettikleri konu nakliye işlemi gerçekleşirken ofis eşyalarının zarar görmesidir. Bekiroğlu nakliyat firması ofis taşımacılığında eşyalarınızı sigortalayarak olası bir hasarda zararınızı karşılamaktadır. Derince’de ofisini taşımak isteyen müşterilerimiz için, ofis nakliyatı konusunda sigortanın kapsamı hakkında bilgi vereceğiz.

Eşyalarınızı Gönül Rahatlığı İle Emanet Edin

Ofis eşyalarının kaybolması ya da herhangi bir zarara uğraması işlerinizi aksatabileceği gibi maddi anlamda büyük kayıplar vermenize de neden olabilmektedir. Bekiroğlu nakliyat firması tüm bu sorunlara çözüm olarak sigortalı ofis taşıma hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz Bekiroğlu nakliyat firması evden eve nakliyatda gösterdiği eşya taşınmasında ki titizliği ofis taşımacılığında da göstermektedir. Alınan bütün tedbirlere rağmen ofis eşyalarınızda nakliyeden kaynaklı olası bir hasara karşı yaptırılan sigortaya ek olarak nakliyat sözleşmesi imzalamanız da kendinizi garanti altına almak için çok önemlidir. Ofis taşımacılığında sigorta talep ederken mutlaka nakliyat sözleşmesi de yaptırın. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra gözünüz arkada kalmadan ofisinizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Şehirlerarası Taşımacılıkta Sigortanın Önemi

Ofis taşımacılığında sigorta yaptırmak en çok şehirler arası taşımacılıkta işinize yarayacaktır. Çünkü şehirler arası uzun mesafeli nakliye işlemlerinde olası bir kazada sigorta kapsamında bulunan ofis eşyalarınız taşınırken meydana gelecek maddi zararınız karşılanacaktır. Şehir içi nakliyat yapılırken mesafe daha kısa olduğu için kaza riski daha az olmaktadır. Bu nedenle şehir dışı taşımacılığı ile karşılaştırdığımızda şehir içi taşımacılık için sigorta yaptırmanın çok fazla önemi yoktur. Fakat her türlü olumsuz olasılığa karşı tedbir amaçlı şehir içi ofis taşımacılığında da sigorta yaptırılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button