Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Orhanlı Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak zevkli bir durum olsa da nakliye aşamaları zorlu bir süreçtir. Nakliye sürecini en az stres ile tamamlayabilmek için bekiroğlu nakliyat firması gibi evden eve nakliyat konusunda uzman bir firmaya eşyalarınızı taşıtmalısınız. Birçok yere Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız Tuzla ve Orhanlı arasında da hizmet vermektedir. Orhanlı konum olarak Kocaeli ve İstanbul arasında jeopolitik önemi olan semttir. Yapılan araştırmalara göre Tuzla ilçesinde nufus yoğunluğu bakımından en yoğun semtlerin başında gelmektedir. Orhanlı evden eve nakliyat hakkında vereceğimiz tavsiyeleri okuyarak daha rahat bir taşınma yaşayabilirsiniz.

Mutlaka Bir Planınız Olmalı 

Planlı yapılan her iş plansız yapılan her işten daha kolay tamamlanmaktadır. Bu nedenle zor durumlarla karşılaşmadan daha az stresli bir taşınma gerçekleştirebilmek için mutlaka bir taşınma planı yapmalısınız. Bu taşınma planında taşınma işlemi gerçekleşmeden önceki günlerde yapacaklarınızı ve taşıma işlemininden sonra ki günlerde yapacağınız herşeyi bu listeye yazmalısınız böylece bütün yapılacakları zamanında yetiştirebilirsiniz.

Gereksiz Eşyalardan Kurtulun

Taşınma günü gelmeden önce gereksiz eşyalarınızı tespit ederek atmalısınız. Çünkü işinize yaramayan fazlalıkları boşu boşuna yeni evinize götürmenize gerek yoktur. Bu durum sizin hem eşya fazlalığınızı azaltacağı için taşınma ücretinizin daha ekonomik olmasına neden olacaktır. Hemde yeni evinize daha kolay yerleşmenizi sağlayacaktır.

Yeni Evinizi Önceden Temizleyin

Her ne kadar eşyaların eve taşınmasında evinizin yerleri yeniden kirlenecek olsa da mutlaka taşınmadan önce bir ön temizlik yapın. Çünkü eşyalarla dolu bir evin temizliği oldukça zor olmaktadır. Yeni evinize eşyaların taşınması anında nakliye firmasının ayakkabılarını çıkarmalarını istemeniz pek mümkün olmasa da yerlere sereceğiniz gazete kağıtları evinizin kirlenmesini önleyecektir. Ayrıca önceden temizlenmiş bir evin temizliği ile hiç temizlenmemiş bir evin temizliği aynı kolaylıkda değildir. Nakliye sonrası evin temizliği içinize sinmezse ufak bir temizlik ile yorulmadan bu işi tamamlayabilirsiniz.

Orhanlı Nakliyat Raporu

Yapılan araştırmalara göre Orhanlı sanayi tesisleri bakımından tuzla ilçesinin en yoğun semtlerinden birisidir. Bu sebepten dolayı sürekli göç almaktadır.  Göç almasıyla beraber nakliyat sektörü gelişme göstermiştir. Ayda ortalama 800 civarı evden eve nakliyat işlemi yapılmaktadır. Bu rakam özellikle kış aylarına doğru artış göstermektedir.

Call Now Button