Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Para – Kasa – Özel Taşımacılık

PARA KASASI TAŞIMA

Para kasası taşıma her şirket için büyük önem arz etmektedir. Sadece şirketler içi değil evlerinizde olan kasaların ve özel eşyaların taşınması için Bekiroğlu nakliyat firması size yardımcı olacaktır. İşletmelerde, evlerde, özel bireysel şirketlerde olan para kasası için sizler Bekiroğlu nakliyat garantisinde ve güven verici bir politikayla para kasası taşıma işlemlerinden yardım alabilirsiniz.

Güvenli Teslimat

Müşteriye taşıma esnasında güven vermek çok önemlidir. Tüm süreçlerde kasanın güvenini sağlayarak yeni adrese aktarım yapan personellerimiz işini hassasiyetle gerçekleştirir. Bu doğrultuda asla müşterisini pişman etmeyecek ve maddi zarara sokmayacak süreçleri sunan bir firmayız. Para kasası taşıma hizmetlerini almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Para kasası taşıma işlemleri olduğunda daima bu iş için özel hizmet veren personelden destek alacaksınız.

Para Kasası Taşıma İşlemlerinde Yasal Sigorta

Maddi değeri fazla olan değerli eşyalar için Bekiroğlu nakliyat firması yasal zorunluluk olan eşya taşıma sigortası yapmaktadır. Kasa taşıma işlemlerinde birçok sorun çıkabilir. Kasayı hırsızlık gibi işlemlere karşı güvence altına almadan yola çıkmıyoruz. Dolaysıyla sizi derinden memnun edecek kadar destekli ve kapalı panelli taşıma araçları ile taşıma sağlıyoruz. Diğer firmalarda çok sorunlu olan para kasası taşıma hizmetleri kendi bünyemizde sorunsuz gerçekleşir. Her sektörde dikkat çekecek kadar hızlı sigorta yapan tek firmayız. Dolayısıyla gözünüz kapalı, korkusuzca bizi tercih edebilirsiniz.

Para Kasası Zamanında Teslim

Para kasasının zamanında adresinize ulaşmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hava ve yol durumuna uygun bir nakliye planlaması yaparak kasayı yeni yerine zamanında teslim ederek sizleri performansımızdan memnun ediyoruz. Her sektöre hitap eden para kasası taşıma hizmetlerini almak maddi imkânlarınızı da zorlamadan gerçekleşir. Taşımacılık alanında sadece kasa değil her türlü eşya taşıması için etkin bir nakil planlaması gerçekleşir.

Call Now Button