Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Parça Eşya Taşıma Avantajları Nelerdir?

Bazen az sayıda eşyanın taşınma ihtiyacı olmaktadır . Fakat az miktardaki eşyayı kendinizin de taşıma olanınız yoktur. Bu gibi durumlarda imdadınıza Bekiroğlu nakliyat firması gibi parça eşya taşıma işlemi yapan nakliyat firmaları koşmaktadır. Klasik nakliyat işleminden parça eşya taşıma işleminin farkları nelerdir?

Parça eşya taşıma avantajları nelerdir? yazımızı okuyarak bu konuları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Daha Ekonomiktir

Az sayıda eşya taşıtmak istediğinizde klasik evden eve taşımacılık hizmeti veren nakliye şirketleriyle bu işlemi gerçekleştirmenin maliyeti çok fazla yüksek olacaktır. Çünkü bu tür şirketlerde az sayıdaki eşyaları taşıyabilecek uygun nakliye aracı bulunmamaktadır. Büyük nakliye araçları ise daha fazla hesap ödemenizi gerektirmektedir. Parça başı eşya taşıyan firmalar sayesinde fazla para ödemek zorunda kalmazsınız. Çünkü bir kaç parça eşya taşımacılığı yapan firmalar taşınacak eşya sayısının miktarına göre araç göndermektedir. Bu nedenle parça başı eşya taşımacılığı yapan firmalar, diğer firmalara göre daha ekonomiktir.

Her Eşyayı Kendiniz Taşıyamazsınız

Sadece bir kaç parça eşya için taşımacılık yapmaktan bir çok firma kaçınmaktadır. Çünkü firmalar daha az para kazanmayı göze almak istemezler. Ya bütün evinizi ya da ofisinizi taşıtıyor gibi ücret ödemek zorunda kalırsınız ya da kendi özel aracınızla eşyaları taşımak zorunda kalırsınız. Fakat her eşyayı kendi özel aracınızla taşıma imkanınız yoktur. Ayrıca parça eşyalarınızı kendiniz taşısanız bile taşıma alanında deneyimsiz olduğunuz için eşyalarınızın zarar görme olsalığı çok yüksektir. Bu yüzden parça taşımacılı az miktarda eşya taşımak isteyenler için çok büyük bir avantajdır.

İsterseniz Montaj Gibi İşlemlerde Yapılmakta

Bir çok parça eşya taşıyan firma eşyalarınızın demontajını ve montajını da yapmaktadır. Fakat daha ekonomik bir taşıma işlemi isterseniz eşyalarınızı kendiniz paketleyebilirsiniz. Kendi paketlediğiniz eşyalardan sadece kendiniz sorumlu olursunuz bunu da unutmamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button