Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Parça Eşya Taşıma

Bekiroğlu nakliyat firması az sayıda birkaç parça eşya taşımak isteyenler için Gebzeye birkaç parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Sadece birkaç parça eşyanızı kargo yoluyla göndermek istediğinizde fazla miktarda para ödemek zorunda kalırsınız. Kargo yerine geleneksel nakliye yöntemini kullanan nakliyat firmaları ile taşıtacağınız bir kaç parça eşyanın maliyeti de kargo ile eşya göndermekten farksız olmayacaktır. Bekiroğlu nakliyat firması bu soruna bir çözüm olarak parça eşya taşımacılığı alanında da evden eve nakliyatta olduğu gibi en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Parça Eşya Taşımacılığında İzlenek Adımlar

Parça eşya taşıma işlemi gerçekleştirilirken evden eve nakliyat  işlem basamaklarındaki aynı adımlar uygulanır. Parça eşya taşıma işlemi başlamadan önce firmamız çalışanları keşif ziyareti yaparak taşınacak eşyaların miktarını ve büyüklüğünü tespit eder. Parça eşyalarınızın taşıma günü geldiğinde firmamızın çalışanları gerekli de montaj işlemlerini gerçekleştirdikten sonra eşyalarınızı kaliteli malzemelerle paketleyerek nakliye aracına yükleme işlemini yaparlar. Daha sonra eşyalar yeni yerlerine ulaştığında nakliyat alanında uzman firma çalışanlarımız tarafından eşyaların paketleri özenle açılarak montajlama işlemi yapılır. Gerekli montaj işlemi bittikten sonra ise eşyalarınız düzenli bir şekilde yerlerine yerleştirilir.

Parça Eşya Taşımacılığı İle Geleneksel Taşımacılığın Farkları

Geleneksel taşıma yönteminde bir evde ki ya da ofisteki eşyaların taşınmasıdır. Fakat bazen sadece birkaç eşyamızın taşınması gerekmektedir. Böyle durumlar için geneksel taşımacılık dışında parça eşya taşımacılığı da yapan firmalar tercih edilmelidir. Çünkü parça eşya taşıma hizmet veren firmalar az sayıda eşyalar için küçük nakliye araçları da bulunmaktadır. Küçük nakliye aracı ise taşıma ücretinin daha ekonomik olması anlamına gelmektedir. Sadece geneksel taşımacılık yapan bir firmaya parça eşya taşıtmak istediğinizde size büyük bir araç göndereceklerdir. Bu durumda ise daha fazla ücret ödemek zorunda kalırsınız.

2 Responses to Parça Eşya Taşıma

  1. Pingback: Parça Eşya Taşıma Avantajları Nelerdir?

  2. Pingback: Nakliye Konusunda Fiyatı Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button