Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Profesyonel Taşıma ile Amatör Taşıma Arasındaki Farklar Nelerdir?

Profesyonel nakliye firmaları ile amatör nakliye firmaları arasında bir çok farklı yön bulunmaktadır. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanın bekiroğlu nakliyat firması gibi profesyonel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde canınızı sıkacak bir çok olumsuzluk yaşayabilirsiniz. Bir nakliye firmasının profesyonel olup olmadığını anlayabilmeniz için profesyonel taşıma ile amatör taşıma arasındaki farklar nelerdir? sorusunu sizin için cevapladık.

Amatör Taşıma Yapan Firmaların Özellikleri

Amatör taşıma işi yapan firmalar eşyalarınıza gerekli özeni göstermezler ve eşyalarınızın hiç bir zarar görmeyeceği konusunda size güvence vermezler. Amatör taşımacılığa göre nakliye işi sadece eşyaları kamyona yükleyip evden eve nakliyat işlemini yapmak değildir. Amatör bir firmaya eşyalarınızı taşıttığınızda eşyalarınızı kendiniz paketlemek zorunda kalırsınız. Fakat eşyaların zarar görmemesi için mutlaka profesyonel kişiler tarafından, bu iş için tasarlanmış malzemeler kullanılarak paketleme yapılmalıdır. Amatör firmaların en önemli olumsuz yönlerinden biri de işi bilmeyen eleman çalıştırmalarıdır. Taşıma alanında uzman olmayan elemanlar eşyaların nasıl taşınması hakkında bilgi sahibi olmadıkları için eşyalarınız da bir takım hasarlar meydana gelebilir.

Profesyonel Taşıma Yapan Firmaların Özellikleri

Profesyonel bir nakliyat firması her şeyi planlı bir şekilde yapar. İlk olarak nakliye gününden önce evinize gelerek taşınacak eşyaların sayısını belirler. Nakliye firmasının çalışanları evin kaçıncı kat da olduğu gibi bir çok şeyi evinize yaptıkları keşif ziyereti ile öğrendikten sonra size uygun fiyatı belirler. Profesyonel bir firmanın çalışanları işin ehli kişilerden oluşur. Profesyonel bir firma ile yapılan nakliye sürecinde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altında olur. Eşyalarınızın paketlenmesinden yeni evinize yerleştirilmesine kadar bütün sorumluluk firmaya ait olur. Profesyonel bir firma eşyalarınızı paketlerken kaliteli malzemeler ve eşyalarınızın taşınmasına uygun araçlar kullanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button