Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız karşısında firmamız müşteri odaklı çalışmaya devam etmektedir. Bu süreçte müşterisini memnun eden evrensel kalitede hizmet veren firmayız. Nakliye sektöründe en iyi hizmet kalitesini almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu anlamda Sancaktepe evden eve nakliyat bölgesinde de hizmetlerini artırmaktadır. Bekiroğlu nakliyat İstanbul’un her iki yakasında müşterilerin belirttikleri adrese kısa sürede ulaşım sağlar.

Nakliyede Garantili Hizmet

Firmamız ofis, banka, evden eve nakliye, şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta aranan isimdir. Geçmişten bu güne tecrübeli kadrosu ile hizmet veren ve işini başarı ile yerine getiren firmayız. Müşterisine bu alanda en iyi hizmeti sunmak için yüksek tempoda çalışan personellerle dikkatinizi çekecek hizmet sunar. Bu anlayışla güven kazanmayı hedeflemektedir. Nakliyede büyük ilerlemelerle her geçen gün yolumuza devam ediyoruz. Son teknoloji ile geliştirilen modern yapıdan sizlerde faydalanabilirsiniz.

Eşyaların Kamera Sistemi İle Koruması

Türkiye genelinde nakliyat hizmeti verirken tüm eşyaların huzur içinde taşınmasını sağlamak adına kamera sistemi kurulur. Yani, araçlarda kamera sistemi vardır. Eşyalarınızı kamera sistemiyle korunması için sizlerde bu geliştirilen hizmeti tercih edebilirsiniz. Bekiroğlu nakliyat yılların tecrübesine dayalı olan yenilikçi çözümlerle eşyalarınız koruyacaktır. Sancaktepe evden eve nakliyat bölgesinde  firma olarak birçok kişisel ve kurumsal referasımız bulunmaktadır.

Planlı ve Programlı Hizmet

Nakliyede planlı ve programlı hizmetleri size sunarak memnuniyet kazanıyoruz. Sigorta kapsamında bu işi en hızlı yapan servis personelleri ile hedef kitlemize ulaşmış durumundayız. Bütün kadromuz şehir içinde ve dışında büyük ilerlemeler kat ederek dur durak bilmeden hizmet vermektedir. Yurdumuzun her bir bölgesinde en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenilir hizmet almak için zaman kaybetmeden firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Call Now Button