Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Taşınırken Dikkat Edeceğiniz Konular

Taşınma anında bir çok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Taşınma işlemini zararsız atlatabilmek için belirli konularda önlem almanız gerekmektedir. Bekiroğlu nakliyat Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti vermektedir. Yazımızı okuyarak  taşınırken dikkat edeceğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nakliyat Firmalarından Yardım Alın

Evden eve nakliyat işlemi için mutlaka iyi bir nakliyat firması ile anlaşma yapın. Çünkü siz ne kadar çok önlem alırsanız alın iyi bir nakliyat firması ile eşyalarınızı taşıtmazsanız yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçemezsiniz. Taşınırken hem eşyaların paketlenmesi konusunda hem de yük taşınması konusunda nakliyat firması çalışanları size oldukça yararlı olacaktır.

Kolilerin Üzerine Eşyaların İsimlerini Yazın

Eşyalarınız kolilendikten sonra üzerine hangi eşya olduğunu yazmanız yeni evinizde aradığınız eşyaları kolay bulmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kırılacak eşyaları özellikle belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü eşyalar kamyonlara yüklenirken nakliyat çalışanları ona göre bir düzen oluşturacaktır.

Taşınma Saatini Önceden Belirleyin

Taşınmak istediğiniz günü belirlediğiniz gibi taşınacağınız saati de önceden belirlemeniz gerekmektedir. Ev taşımanın zamanı belirlenirken trafiğin yoğun olmadığı saatleri tercih etmek gerekmektedir. Özellik ile şehir dışına ev taşıyacaklar saati çok iyi ayarlamalıdır. Eski evden çıkış saatlerinin ayarlandığı gibi yeni eve kaç gibi varılacağını da hesap etmek gerekmektedir.

Taşınırken Yanınızda Gitmesi Gereken Eşyalar

Evinizde bulunan her eşyayı nakliye aracına vermeniz doğru değildir. Özellikle tüp gibi yanıcı maddelerin nakliye aracında olması büyük tehklike oluşturmaktadır. Bu tür bir risk taşıyan eşyayı nakliye aracına vermeniz durumunda olası bir sorunda tüm mesuliyet size ait olacaktır. Değerli eşyaları da yanınızda götürmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü nakliye aracında değerli eşyalarınızın kaybolma riski vardır ve firma bu konuda kesinlikle sorumluluk almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button