Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Yeni Eve Taşımanın Püf Noktaları

Evden eve nakliyat işlemi ister şehir içi ister şehir dışı olsun belirli zorlukları olan bir durumdur. Bu zorlukları en aza indirmek ve stressiz bir taşınma işlemi gerçekleşmesi için yapmamız gereken önemli püf noktalar bulunmaktadır. İşte Bekiroğlu nakliyat firmasının sizler için hazırladığı Yeni Eve Taşımanın Püf Noktaları;

Doğru Nakliyat Firmasını Bulmak

 

Taşınmaya karar verdikten sonra yapılması gereken en önemli şey iyi bir nakliyat firması bulmaktır. Acele ile hemen ilk denk gelen firma ile anlaşmak yerine nakliyat firmaları hakkında iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Nakliyat firmalarını araştırırken kullandıkları taşıma tekniklerini, fiyat aralıklarını sormanız karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Nakliyat firmasının eski müşterilerinin olumlu ve olumsuz geri bildirimleri ise firmanın güvenilir olup olmadığı hakkında size en doğru bilgiyi verecektir.

Taşınma Hazırlıklarını Planlayın

Planlı bir şekilde yapılan işler de beklenmedik durumlarla karşılaşma olasılığı çok azdır. Bu nedenle taşınma hazırlıkları sürecini ve taşınma gününü tek tek planlamak gerekmektedir. Yapacağınız bu plan taşınmanızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Eşya Miktarını Belirleyin

Evinizde ki eşyaları belirli kategorilere ayırarak miktarlarını önceden belirlemeniz yararınıza olacaktır. Çünkü bu bilgiyi firmaya söylemek hem fiyat konusunda sonradan aksilik çıkmasını önleyecektir hem de firma eşyalarınızı taşıyabilecek en uygun kamyonu gönderecektir. Üstelik belirlemiş olduğunuz eşya listesi, daha sonra eşyalarınızda eksik olup olmadığını kontrol etmenizde de size yardımcı olacaktır.

Aboneliklerinizi İptal Ettirin

Fazla para ödememek için taşınacağınız evin su, elektrik ve doğalgaz gibi aboneliklerini taşınmanıza yakın bir zamanda iptal ettirin. Parasını ödemiş olduğunuz faturayı atmadan saklayın ki olası bir sorunda zor duruma düşmeyin. İnternet gibi abonelikleriniz de ise adres değişikliği yaptığınızı bildirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button