Telefon

0216 317 04 65

Whatsapp & Cep

0532 328 41 18

Yeniköy Nakliyat

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Bekiroğlu nakliyat, beklenen tüm kaliteyi çalışma alanlarına yansıtabilmektedir. Akıllara gelen tüm eşyalar ve yükler firma tarafından profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Yeniköy evden eve nakliyat firması, Kocaeli ve İstanbul gibi büyük şehirlere özel olarak da taşımacılık imkanı sunmaktadır. Her zaman endişe duyulan bir konu olan, ürünlerin zarar görmesi veya darbe alması, firmanın çözüm yöntemleri sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Zira teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirilen taşımacılık faaliyetleri, hem müşterileri memnun etmekte, hem de maksimum bir kalite sağlamaktadır. Yeniköy evden eve nakliyat personelleri ise, fiziki ve tecrübe yönünden beklentileri karşılayabilmektedir. Ayrıca firma tüm personellerini düzenli olarak eğitimlerden geçirmektedir. Bekiroğlu nakliyat, müşterilerine söz verdiği zaman dilimleri içerisinde adreslere ulaşmaktadır. Taşıma işlemlerinde ise herhangi bir gecikme yaşanması mümkün değildir.

 

Bekiroğlu Nakliyat Araçları

 Bir ürünün sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçların kullanılması gerekmektedir. Yeniköy evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan tır ve kamyon modelleri, bahsi geçen teknolojiler ile tasarlanmıştır. Özelliklerde şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde depolama alanı geniş olan kamyonlar kullanılmaktadır. Bu kamyonlar, ürünlerin güvenliğinin sağlanabilmesi için kapalı kasalardan dizayn edilmiştir. Yeniköy evden eve nakliyat firması araçlarında asansör sistemi de bulunmaktadır. Bu sistemin en büyük avantajı eşyaların pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmasını sağlamasıdır. Bekiroğlu nakliyat araçları, parça yük taşımacılığı, kurumsal yük taşımacılığı ve canlı hayvan taşımacılığı gibi sektörlerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca firmanın tırları, ekonomik yakıt sistemleri ile donatılmıştır. Bu sayede de yolculuk maliyetleri azaltılmakta ve müşterilere ekonomik bir hizmet sunulmaktadır.

 

Depolama Hizmeti

 Yaşam alanlarında kullanılmayan ürün modelleri zaman içerisinde yıpranmaktadır. Ayrıca pek çok kişi bu eşyaları çöpe atmaya da kıyamamaktadır. Yeniköy evden eve nakliyat firması ise, bu tür eşyaları kapınızdan almakta ve depolama alanlarına götürmektedir. Söz konusu ürünler, bu alanlarda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde saklanabilmektedir. Bekiroğlu nakliyat depoları, her eşya modeline uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Örneğin mobilyalar tek bir oda içerisinde toplanmakta ve etiketleme sistemlerine tabi tutulmaktadır. Bu sayede de ürünlerin birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır. Talep edilen eşyalar ise, istenilen zaman dilimlerinde geri iade edilmektedir. Depolama fiyatları, sektöre göre oldukça uygundur. Yeniköy evden eve nakliyat firması müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir.

 

Yeniköy Evden Eve Nakliyat Farkı

 Yeniköy evden eve nakliyat, müşterilerine güven veren bir çalışma anlayışına sahiptir. Gerek personeller, gerekse şirket sahipleri bireyler ile sürekli iletişim halindedir. Firma en ufak bir memnuniyetsizlik karşısında tüm işlemleri tekrar gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları ise, projeden projeye farklılık göstermektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Bekiroğlu nakliyat ile iletişime geçebilir ve size özel olarak sunulan ekonomik fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

Call Now Button